Відкрийте нові можливості розвитку разом з АССА

Бізнес школа «NIKLAND» оголошує новий набір на програму підготовки до іспиту АССА

Відкрийте нові можливості розвитку разом з АССА

На сьогоднішній день керівники компаній висувають ряд вимог до своїх співробітників, таких як наявність не тільки професійної освіти, а й міжнародних кваліфікацій. Особливо це стосується фахівців фінансової сфери - фінансистів і бухгалтерів. Далеко не секрет, що наявність міжнародного сертифікату свідчить про високий рівень професіоналізму та компетентності його володарів, оскільки для здобуття міжнародного диплома, необхідна серйозна підготовка і великий практичний досвід.

Як показує практика, найбільш затребуваною серед фінансових фахівців є сертифікаційна програма АССА. Кваліфікація ACCA дуже популярна серед бухгалтерів, аудиторів, консультантів з МСФЗ і топ-менеджерів. Програма АССА передбачає поглиблене вивчення фінансового обліку та підготовки звітності згідно з МСФЗ.

Міжнародна бізнес школа «NIKLAND» оголошує новий набір на програму підготовки до складання кваліфікаційного іспиту в галузі фінансів та бухгалтерського обліку АССА ДипІФР-рос, яка стартує 30 січня 2016 року.

Програма «ACCA ДипІФР» розроблена у Великобританії і призначена для кваліфікованих бухгалтерів та аудиторів, що бажають освоїти міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) і стати фахівцями, акредитованими Асоціацією Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (АССА). Щорічно випускниками АССА стають до 10 тисяч студентів у 170 країнах світу.

Що отримують слухачі:

  • освоять міжнародні стандарти та принципи складання міжнародної фінансової звітності;
  • навчаться застосовувати міжнародні бухгалтерські стандарти, а також міжнародні стандарти фінансової звітності на практиці;
  • навчаться складати фінансову звітність відповідно до міжнародних бухгалтерських стандартів, міжнародних стандартів фінансової звітності, а також до інших нормативних актів Комітету з інтерпретації міжнародної фінансової звітності;
  • навчаться складати консолідовану фінансову звітність, включаючи дочірні підприємства, підприємства з пайовою участю та спільні підприємства.

Програму курсу викладає експерт з банківських питань і корпоративних фінансів, бізнес тренер, консультант - Олена Сухенко. Володар міжнародних сертифікатів: ACCA ДипІФР, GARP, САР/СІРА, CLPP. Має дві профільних вищих освіти, а також багаторічний досвід роботи в Міжнародній фінансовій корпорації та групі Світового банку. Досвід роботи головним бухгалтером і фінансовим менеджером в комерційних структурах більше 12 років. Провела кілька сотень тренінгів з питань МСФЗ, управління кредитними ризиками, фінансами, менеджменту капіталу, фінансового, податкового і управлінського обліку та ін.

Висока результативність тренінгової методики Олени Сухенко підтверджується успішною здачею дипломного іспиту ДипІФР (рос) більшістю учнів, які пройшли підготовку за програмою курсу.

Старт програми: 30 січня, 13, 27 лютого, 12, 26 березня, 9,16,23 квітня, 14, 28 травня 2016 року.

Навчання проходить по суботах, з 10.00 до 17.00.

Дата проведення іспиту за програмою ДипІФР
: 10 червня 2016 року.

Міжнародна бізнес школа «NIKLAND» запрошує всіх бажаючих пройти підготовку і стати володарем міжнародного диплома АССА.

Інвестуйте в свої знання і майбутнє разом з Міжнародною бізнес школою «NIKLAND».

Дізнатись більше

Освіта.ua
18.12.2015