Онлайн-курс з міжнародного права у ВМУУ
PR

Вісконсинський міжнародний університет пропонує он-лайн курс «Міжнародне приватне право»

Онлайн-курс з міжнародного права у ВМУУ

Зважаючи на реалії сьогодення, вищі навчальні заклади все більше намагаються використовувати можливості, що з’являються з розвитком інформаційних технологій у світі. Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні не є виключенням – вже протягом 15-ти років в університеті існує та вдосконалюється он-лайн навчання за програмою МВА.

Цього навчального року ВМУУ пропонує студентам новий он-лайн курс «Міжнародне приватне право».

Викладач курсу – Стахеєва Ганна Олександрівна – кандидат юридичних наук, захищалась у КІМВ. Закінчила магістратуру в Амстердамі зі спеціальності «Європейське корпоративне право». Працювала у Бельгії спеціалістом з регулювання питань економіки. В Україні була юрисконсультом проектів Європейського Союзу та викладала міжнародне право у ВМУУ на стаціонарі програми МВА. На даний момент Ганна працює у Стамбулі міжнародним консультантом з юридичних питань Ketenci Law Firm.

Зараз вивчення Міжнародного права у ВМУУ переведено в он-лайн режим. І це відкрило нові можливості і для викладача, і для студентів.

Багато чинників визначають привабливість он-лайн навчання у Вісконсинському міжнародному університеті в Україні. Програма організована таким чином, що через веб-сайт студенти мають прямий доступ до матеріалів та завдань курсу. Всі призначені курси та завдання до них відображаються на персональній сторінці студента. Для навчання використовуються лекції викладача та додаткові матеріали з посиланнями на підручники та різноманітні ресурси. Спілкування з викладачем можливе через систему повідомлень на сайті он-лайн програми, через форум або електронну пошту. Система повідомлень зручна та дозволяє оперативно одержувати відповіді на запитання.

Вадим Плутенко, студент міжнародної програми МВА, так висловився щодо зручності  та ефективності он-лайн навчання: «На мою думку, зручність он-лайн навчання полягає у доступності отримання інформації та наявності комфортної системи надання та перевірки завдань. Є можливість самостійно планувати роботу над курсом та мати доступ до різних матеріалів. Завдячуючи особливостям он-лайн програми, робота над опрацюванням матеріалу та виконання завдань, для мене, виявились більш зручними. Вважаю, що комбінація викладання різних предметів он-лайн та стаціонарно є важливим кроком у підвищенні ефективності навчання».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
12.11.2015