Стартовий курс АССА (ДипІФР Рос) у школі «NIKLAND»

21 листопада у школі «NIKLAND» стартує ввідний курс з міжнародної фінансової звітності

Стартовий курс АССА (ДипІФР Рос) у школі «NIKLAND»

У сучасному світі будь-якому кваліфікованому фахівцеві для просування по кар'єрних сходах вже недостатньо наявності лише тільки вищої освіти. Сучасним компаніям необхідні висококваліфіковані співробітники, які отримали додаткову профільну бізнес-освіту і можуть підтвердити свої знання та навички міжнародним сертифікатом.

У першу чергу це стосується фахівців фінансової сфери. Як показує практика, найбільш затребуваною і престижною є міжнародна кваліфікація в галузі фінансів, акредитована Міжнародною Асоціацією Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів АССА. Це найкрупніша і найбільш швидкозростаюча в світі міжнародна кваліфікаційна асоціація професіоналів, які прагнуть до успішної кар'єри в галузі бухобліку, фінансів та менеджменту.

Кожному бухгалтеру високої кваліфікації необхідно пройти курс навчання за МСФЗ, скласти кваліфікаційний іспит - один з найскладніших у сфері післядипломної освіти - і отримати диплом АССА (ДипІФР Рос).

Але, статистика невблаганна: відсоток успішної здачі іспиту становить тільки 50%. Щоб процес навчання був більш доступний 21 листопада в Міжнародній бізнес-школі «NIKLAND» стартує ввідний курс з міжнародної фінансової звітності Диплом АССА ДипІФР (рос).

Програма призначена для тих, у кого немає практики в застосуванні міжнародних стандартів фінансової звітності, але є бажання, в майбутньому стати володарем сертифікату АССА ДипІФР.

У Міжнародній бізнес-школі «NIKLAND» розроблена унікальна програма, орієнтована не тільки на вивчення теоретичної бази, але, в першу чергу, вона полегшує розуміння основних принципів, що лежать в основі міжнародних стандартів, а також дає навички застосування МСФЗ на практиці, що дозволяє в майбутньому, при навчанні на здобуття сертифікату АССА ДипІФР не витрачати час на засвоєння простих істин, а більше приділити уваги практичним прикладам і рішенню екзаменаційних завдань.

Мета ввідного курсу допомогти учасникам:

  • Осягнути концептуальні засади МСФЗ.
  • Ознайомитися з основними стандартами МСФЗ.
  • Навчитися грамотно застосовувати їх на практиці.

Програму курсу веде експерт з банківських питань і корпоративних фінансів, бізнес тренер, консультант - Олена Сухенко. Володар міжнародних сертифікатів: ACCA ДипІФР, GARP, САР/СІРА, CLPP. Має дві профільних вищих освіти, а також багаторічний досвід роботи в Міжнародній фінансовій корпорації та групі Світового банку. Досвід роботи головним бухгалтером і фінансовим менеджером в комерційних структурах більше 12 років. Провела кілька сотень тренінгів з питань МСФЗ, управління кредитними ризиками, фінансами, менеджменту капіталу, фінансового, податкового і управлінського обліку та ін.

Висока результативність тренінґової методики Олени Сухенко підтверджується успішною здачею дипломного іспиту ДипІФР (рос) більшістю учнів, які пройшли підготовку за програмою курсу.

Навчання на ввідному курсі допомагає адаптувати слухачів до основного курсу з вивчення МСФЗ та набуттю практичних навичок для подальших ефективних занять на курсі АССА ДипІФР (рос).

Більш детально з програмою навчання можна ознайомитися на сайті бізнес-школи «NIKLAND».

Освіта.ua
26.10.2015