Станьте на один день студентом програми МВА
PR

Тест-драйв програми MBA дозволить поглянути на неї зсередини і переконатися в її якості

Станьте на один день студентом програми МВА

9 липня Міжнародний інститут бізнесу запрошує топ-менеджерів і директорів компаній, власників малого та середнього бізнесу, керівників різних рівнів, а також фахівців, які планують розвиток управлінської кар'єри, на один день стати студентами програми МВА, відвідавши навчальний модуль «Try True MBA».

Цього разу читати лекції і ділитися практичним досвідом будуть гуру в області управління людськими ресурсами та міжнародний експерт в області економіки, викладачі програм МВА в МІБ. Цей день може стати для учасників переломним і допомогти прийняти рішення навчатися на програмах МВА.

Захід представляє собою тест-драйв програми MBA, який дозволить особисто переконатися у високій якості бізнес-освіти від Міжнародного інституту бізнесу.

Викладачі програм МВА Міжнародного інституту бізнесу прочитають дві повноцінних лекції з курсу програми MBA, які дозволять слухачам на 100% зануритися в навчальне середовище програми.

У першій частині заходу викладач програм МВА в МІБ Руслан Лемещук розповість про особливості мотивації персоналу в сьогоднішніх умовах. Йтиметься про особливості і потреби сучасного співробітника, обов'язкові принципи, умови сучасної системи мотивації та стимулювання, про те як «включати» мотиви співробітників і досягати більшого оптимальними способами.

У другій частині професор економіки і фінансів, викладач програм МВА в МІБ Олександр Мертенс прочитає лекцію: «Ефективні стратегії ціноутворення: як збільшити прибуток фірми за рахунок правильного ціноутворення». На лекції будуть розглянуті такі питання як споживчий попит і оптимальні ціни фірми з ринковою владою, цінова дискримінація в економічній теорії і на практиці, стратегії ціноутворення в контексті бізнес-моделі компанії.

Приходьте і протестуйте програму МВА в Міжнародному інституті бізнесу. Станьте слухачем бізнес-школи на один день і пориньте в атмосферу продуктивної взаємодії і якісної освіти.

Дата проведення: 9 липня (субота), 10-00.
Місце: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а.
Реєстраційний внесок - 200 грн.
Додаткова інформація: (044) 585-00-33.

Зареєструватись

Освіта.ua
16.06.2016