Міжнародний сертифікат IAB у бізнес-школі «NIKLAND»
PR

Програма «Управлінський облік» міжнародний сертифікат IAB, стартує 3 жовтня у «NIKLAND»

Міжнародний сертифікат IAB у бізнес-школі «NIKLAND»

Міжнародна бізнес школа «NIKLAND» запрошує представників фінансових служб приєднатися до навчання за програмою «Управлінський облік» міжнародний сертифікат IAB (International Association of Book-keepers, Великобританія), яка стартує 3 жовтня.

Залучення іноземних інвестицій і співпраця українських компаній з міжнародними партнерами вимагає від фінансових фахівців підвищення свого професійного рівня в області бухгалтерського обліку, фінансів та управлінського обліку.

Враховуючи необхідність нових навичок і знань, якими володіють фахівці в провідних країнах світу, міжнародні програми підвищення кваліфікації стають все більш затребуваними і в Україні.

На сьогоднішній день, однією з таких програм є Міжнародна кваліфікація з управлінського обліку IAB. При успішному складанні іспиту слухачі отримують міжнародний сертифікат професійного зростання - приємний бонус для резюме будь-якого фінансового фахівця.

Програма розроблена Міжнародною асоціацією бухгалтерів (International Association of Book-keepers) - головним завданням якої є навчання, сертифікація знань і об'єднання працівників бухгалтерської професії в усьому світі. Програми IAB входять до реєстру професійних кваліфікацій Уряду Великої Британії (QCA, Qualification Curriculum Authority). Слухачами IAB щорічно стають до 10 тисяч бухгалтерів більш ніж в 80 країнах світу.

На програмі вивчатимуться:

  • Цілі і завдання управлінського обліку та його взаємозв'язок з іншими видами обліку в різних моделях організації облікової системи підприємства.
  • Витрати як основний об'єкт управлінського обліку.
  • Класифікації витрат за різними класифікаційними ознаками.
  • Аналіз співвідношення «витрати-обсяг-прибуток».
  • Аналіз критичної точки (точки беззбитковості), поняття маржинального прибутку.
  • Бюджетування і контроль витрат в системі управлінського обліку.
  • Управлінський облік і прийняття стратегічних рішень з: ціноутворення, асортименту продукції, виробництва нової продукції, капіталовкладень.

Дата проведення занять: 3, 10, 24, 31 жовтня, 7, 21 листопада 2015 року.

Режим занять: по суботах з 10.00 до 17.00. Кількість годин: 48 академічних годин.

Вартість участі для одного слухача - 6360 грн.

Дата іспиту:
5 грудня 2015 року.

Реєстрація учасників: за телефоном (044) 461-97-27 або e-mail: [email protected]

З детальною інформацією про програму можна ознайомитися на сайті бізнес-школи «NIKLAND».

Освіта.ua
29.09.2015