IBS "NIKLAND": У новий сезон з новими можливостями

Інвестиції в освіту - найперспективніший спосіб примножити досвід і досягти успіхів

IBS "NIKLAND": У новий сезон з новими можливостями

Ось і добігає кінця пора відпусток, поїздок і літніх канікул. Саме час дізнатися, що нового пропонує ринок бізнес-освіти сьогодні, особливо якщо Ви плануєте працювати за кордоном або в міжнародній компанії, і Вам необхідно постійно підвищувати власну кваліфікацію. Інвестиції «в себе», тобто в освіту,  на сьогоднішній день - найперспективніший спосіб не тільки примножити знання і досвід, тим самим просунувшись по кар'єрних сходах, але і досягти успіхів в бізнесі.

Для того щоб слухачі із задоволенням інвестували в знання, IBS "NIKLAND" в новому навчальному сезоні підготувала великий спектр освітніх програм, що дозволяють вчитися за різними напрямками: міжнародні сертифікаційні програми, короткострокові семінари і тренінги, програми МВА, навчання діловим іноземним мовам.

Вже зараз відкрита реєстрація на навчання за наступними напрямками:

23-25 ​​вересня бізнес-школа запрошує представників неприбуткових організацій дізнатися як управляти проектами в неприбутковому секторі. Кращі експерти в сфері проектного менеджменту розкриють основні секрети ефективного управління проектами в НГО секторі: як залучити кошти для реалізації проекту, як правильно сформувати бюджет, як зібрати команду працівників для реалізації проекту, як оцінити ефективність проектної діяльності. Про все це Ви зможете дізнатися відвідавши 3-х денну програму Управління проектами в неприбутковому секторі.

26 вересня стартує навчання за програмою підготовки до складання кваліфікаційного іспиту АССА ДипІФР-рус. Програма Диплом АССА з міжнародної фінансової звітності буде цікава фахівцям, що працюють в галузі фінансів, бухгалтерського обліку, аудиту та консалтингу, які хочуть освоїти міжнародні стандарти та принципи складання міжнародної фінансової звітності і підтвердити свою кваліфікацію міжнародним дипломом. За підсумками навчання учасники отримають багато корисної та практичної інформації, а до складання кваліфікаційного іспиту «АССА ДипІФР» Вас підготують досвідчені викладачі з багаторічним стажем, володарі міжнародних сертифікатів: АССА ДипІФР, GARP, САР / СІРА.

З 3 жовтня двері аудиторій будуть відкриті для слухачів, які бажають пройти навчання за програмою - Професійна кваліфікація з управлінського обліку (диплом IAB) 2015.

Програма Управлінський облік (диплом IAB) - унікальна, авторська програма, розроблена провідними експертами IBS "NIKLAND" спільно з Міжнародною асоціацій бухгалтерів (IAB, Великобританія). Ця програма буде корисна фінансовим директорам, фінансовим менеджерам і бухгалтерам, власникам бізнесу та директорам компаній. На ринку бізнес освіти програма Управлінський облік (IAB) є однією з найбільш затребуваних програм серед фахівців фінансової сфери. Скористайтеся можливістю підтвердити свої знання в області управлінського обліку сертифікатом IAB (Міжнародна асоціація Бухгалтерів).

Більш детально з програмами та умовами навчання можна ознайомитися на сайті бізнес-школи або за тел. (044) 461-97-27.

І пам'ятайте: «Інвестиції в освіту - найкраще капіталовкладення в усі часи!»

Освіта.ua
01.09.2015