Зарубіжний модуль "Change & Innovations" в Києві

В рамках програми IMBA від МІБ в Києві пройде зарубіжний модуль "Change & Innovations"

Зарубіжний модуль "Change & Innovations" в Києві

У травні слухачів програми International MBA (IMBA) від Міжнародного інституту бізнесу очікує зарубіжний модуль "Change & Innovations", який реалізується однією з кращих бізнес-шкіл Франції - Aix-Marseille Graduate School of Management - IAE.

Для його проведення в Україну приїжджає інтернаціональна команда професорів у складі: Carolina Serrano Archimi (Іспанія / Швейцарія), Robert Weisz (Франція), Tamara Kondrashova (Франція). Ці висококласні фахівці читають свої курси в багатьох європейських навчальних закладах, мають багатий практичний досвід роботи в бізнес-середовищі.

Слухачів чекає інноваційний курс Communication Styles, який спрямований на розвиток таких ключових компетенцій управлінця як навички побудови ефективних комунікацій в організації, управління складними психологічними конфліктами. Традиційно матеріал подається за допомогою практичних вправ і вирішення кейсів.

Викладач курсу - професор Aix-Marseille Graduate School of Management - IAE - Robert Weisz, фахівець в області організаційної поведінки та організаційного розвитку. У процесі навчання Роберт поділиться зі слухачами авторською моделлю аналізу зв'язків процесів і стилів ComProfiles, навчить застосовувати безліч корисних управлінських прийомів.

Одним з найбільш пам'ятних стане курс Change Consulting Practice від Carolina Serrano-Archimi, професора Aix-Marseille Graduate School of Management - IAE в галузі управління та організаційної поведінки, магістра філософії. Метою курсу є розвиток у слухачів здібностей спрощувати процедури по впровадженню змін у своїх компаніях, вироблення розуміння системного підходу і орієнтація мислення на вирішення конкретних завдань з управління змінами.

Також слухачі пройдуть курс Transcultural Management від викладача Aix-Marseille Graduate School of Management - IAE, відомого дослідника і консультанта в області міжкультурного середовища - Tamara Kondrashova. Курс присвячений проблемі вибору оптимальних підходів до управління в сучасних європейських компаніях з мультинаціональним колективом.

Викладання на модулі буде інтерактивним і дуже динамічним: рольові ігри, моделювання, практичні вправи та ін.

Після проходження травневого модуля слухачі IMBA почнуть активну підготовку до завершального етапу навчання - розробки Internal Consulting Project.

Слухачі програми вже змогли оцінити високий рівень викладання партнерської школи, пройшовши навчання в рамках виїзного модуля у Франції в січні 2015 року. Значний досвід командної роботи і незабутні враження слухачі придбали як учасники міжнародної он-лайн симуляції "NegoSim Challenge", яка пройшла навесні в рамках програми.

Освіта.ua
12.05.2015