Лекція «Розвиток бізнесу в умовах кризи»

Досвідом та порадами поділиться Володимир Поперешнюк, співзасновник компанії «Нова Пошта»

Лекція «Розвиток бізнесу в умовах кризи»

Единбурзька бізнес-школа Східна Європа запрошує 29 квітня о 18:00 на лекцію «Розвиток бізнесу в умовах кризи». Своїм досвідом та порадами з аудиторією поділиться Володимир Поперешнюк, співзасновник компанії «Нова Пошта».

  • Як змусити успішно розвивати свій бізнес в умовах нестабільної економічної ситуації?
  • Які можливості відкриває перед вами криза та як змусити її працювати на вашу компанію?
  • На які бізнес-процеси насамперед потрібно звернути увагу та як правильно будувати відносини зі співробітниками у важкі часи?

На всі ці питання відповість Володимир Поперешнюк. Саме ця людина разом зі своїми партнерами по бізнесу і командою змогла зробити із компанії «Нова Пошта» лідера українського ринку експрес-доставки, компанію, яка щомісячно здійснює більше шести мільйонів відправлень та є логістичним партнером для тисяч різних бізнесів в країні. Практично завжди компанія показувала ріст і розвиток саме в періоди кризи.

Крім  того, спікер дасть безцінні поради для власників та топ-менеджерів, поділиться своїми секретами управління та відповість на всі питання слухачів.

Володимир Анатолійович Поперешнюк закінчив Харьківський авіаційний інститут за спеціальністю «Проектування авіаційних двигунів та енергетичних установок». Після випуску одразу зайнявся бізнесом та заснував сімейне кондитерське підприємство «Харчовик». Саме це і підштовхнуло потім творців «Нової Пошти» до сфери експрес-доставки, оскільки у Володимира не було можливості якісно  доставити замовлення за межі міста. Отримав ступінь MBA в Міжнародному інституті бізнесу в Києві.

Дата: 29 квітня, середа. Початок: 18:00. Місце: Київ, вул. Новокостянтинівська 13/10, бізнес-центр Valmi, 2 поверх, кампус Единбурзької бізнес-школи Східна Європа.

Участь у лекції безкоштовна за умови підтвердженої реєстрації.

Освіта.ua
17.04.2015