Бути людиною важливіше, ніж мати MBA

Глава Blackstone Стівен Шварцман розповів Wall Street Journal про своє розуміння значення MBA в бізнесі

Бути людиною важливіше, ніж мати MBA

3 березня Глава Blackstone Стівен Шварцман виступив на заході Wall Street Journal, присвяченому лідерству. Посідаючи 52 місце ($ 4.7 млрд) у списку 400 найбагатших американців за даними журналу Forbes (2011) і будучи одним з 100 найбільш впливових людей світу за версією журналу Time, голова групи Blackstone Стівен Шварцман вважає, що бути хорошою людиною важливіше, ніж мати MBA.

Шварцман переконаний в цьому, будучи також і ад’юнкт-професором Школи менеджменту Єльського університету. «Щоб влаштуватися на роботу в Blackstone Group ви повинні бути хорошою людиною. Я не люблю працювати з нехорошими людьми», - говорить Стівен.

Blackstone дає роботу більш ніж 700 000 співробітників і Шварцман говорить, що він відмовляє претендентам, які не мають навичок міжособистісного спілкування, необхідних для успіху в Blackstone. «Вони можуть бути дуже дуже розумними, але вам не захочеться проводити з ними час або представляти їм своїх колег або клієнтів. Вони можуть підійти комусь іншому, але не нам», - розповів Шварцман. Замість цього глава Blackstone шукає людей, які будучи привабливі як люди, демонструють стійкість до стресу і твердість.

Крім підрозділів, що займаються консалтингом, прямими інвестиціями та нерухомістю, Blackstone володіє ще шістьма інвестиційними фондами, під управлінням яких перебувають активи на суму більше $ 88 мільярдів.

Наявність MBA для Шварцмана не є обов’язковою умовою, хоча і являє собою істотну перевагу. Наприклад, деякі керівники його групи, такі як, Джон Грей, який керує найбільшим у світі бізнесом нерухомості, не має ступеня магістра бізнес адміністрування. «Ми часто сперечаємося з цього приводу, - говорить Шварцман. - У Джона великий дар і очевидно, що MBA не поліпшив би його».

Такі слова можуть здатися музикою у вухах людей, які розмірковують витрачати або не витрачати гроші на МВА. Тим не менш, Шварцман стверджує, що багато молодих людей, найняті на роботу без ступеня MBA, як правило, досягають стелі своєї компетентності після п’яти років роботи через відсутність зрілості в бізнесі. Тому група Blackstone просто змушена направляти таких співробітників до бізнес-школи.

Освіта.ua
11.03.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!