Управління змінами в кризовій ситуації

3 грудня МІБ запрошує на безкоштовний майстер-клас «Управління змінами в кризовій ситуації»

Управління змінами в кризовій ситуації

3 грудня Міжнародним Інститут Бізнесу запрошує на безкоштовний майстер-клас «Управління змінами в кризовій ситуації», який відбудеться о 18-30 в ресторані «Франко Рояль» (Київ, вул. І.Франка 16/2).

Програма заходу передбачає не тільки сам майстер-клас, а й презентацію програм Міжнародного інституту бізнесу, а також неформальне спілкування та відповіді на цікаві для слухачів запитання.

На захід запрошуються управлінці всіх рівнів - власники, керівники відділів продажів, комерційні директори, топ-менеджери, керівники відділів маркетингу та ін.

Програма майстер-класу:

  • Криза і зміни. Контекст результатів і цілей. Модель трансформації.
  • Дії: поведінка співробітників і бізнес-процеси.
  • Межі змін: навички, технології, стратегії.
  • Сила вчинку: цінності, організаційна культура, мотивація.
  • Лідерство - як спосіб нав’язати спосіб вирішення або адаптації.

Спікер: В’ячеслав Крицин - експерт з розвитку бізнесу, комерційний директор з поєднанням міжнародного досвіду в міжнародних компаніях в декількох країнах і знанням українського ринку. Відповідав за вхід компанії IBM в банківсько-фінансовий сегмент ринку англомовних країн Африканського континенту в IBM Africa Operations, був запрошений комерційним директором в LG Electronics Ukraine в кризовий 2008 рік. Очолював комерційні підрозділи ряду українських компаній: Київстар (директор з корпоративних продажів), VELTON Telecom (комерційний директор) та ін. Є радником і консультантом по створенню високоефективного бізнесу та забезпеченню його стійкості.

Реєстрація.

Освіта.ua
21.11.2014