Британські програми у сфері маркетингу і комунікацій

11 листопада МІБ запрошує на презентацію британських кваліфікаційних програм

Британські програми у сфері маркетингу і комунікацій

Міжнародний інститут бізнесу запрошує на презентацію кваліфікаційних програм Королівського інституту маркетингу (the Charted Institute of Marketing, Великобританія) і Королівського інституту зі зв’язків з громадськістю (the Charted Institute of Public Relations, Великобританія ), яка відбудеться 11 листопада 2014 року.

Під час презентації можна буде отримати детальну інформацію про особливості навчання на британських кваліфікаційних програмах, поспілкуватися з викладачами і випускниками, а також поставити запитання менеджеру програм.

Переваги британських кваліфікацій, пропонованих Міжнародних інститутом бізнесу:

  • Отримання британського диплома, визнаного як в Україні, так і за кордоном.
  • Структура програм дозволяє навчатися без відриву від роботи (виключно у вихідні дні) і досягти нового рівня професіоналізму в короткі терміни.
  • Консультації провідних фахівців PR- та маркетинг-індустрій в Україні, що мають сертифікацію CIPR та CIM.
  • Online доступ до ресурсів, шаблонів, інструментарію, академічних журналів CIM і CIPR.
  • Networking з колегами в Україні та Європі.

Chartered Institute of Marketing (CIM) є найбільшим в світі професійним об’єднанням маркетологів, налічує більше 60 000 членів в 130 країнах. Chartered Institute of Public Relations (CIPR) - професійна платформа, що об’єднує понад 10 тис. фахівців у сфері PR з Великобританії і всього світу.

У презентації візьмуть участь Михайло Шуранов - директор з корпоративних зв’язків «Київстар», раніше директор зі зв’язків з громадськістю компанії McDonald’s в Україні, а також Людмила Даценко, - президент агентства ROI Communications.

Реєстрація. Презентація відбудеться 11 листопада о 19:00 в приміщенні бізнес-клубу «Белгравія» за адресою: м Київ, вул. Прорізна 18/1 г.

Освіта.ua
31.10.2014