Як будувати прибутковий відповідальний бізнес

29 жовтня МІБ запрошує на майстер-клас з корпоративної соціальної відповідальності

Як будувати прибутковий відповідальний бізнес

Міжнародний інститут бізнесу запрошує на безкоштовний майстер-клас «Корпоративна соціальна відповідальність: Як будувати прибутковий бізнес, працюючи відповідально».

Аудиторія: СЕО, менеджери КСО, PR, HR, GR, директора з розвитку бізнесу та інші зацікавлені сторони.

Основні теми майстер-класу: будувати успішний, прибутковий бізнес і працювати відповідально - це цілі, які не замінюють, а доповнюють одне одного. Сьогодні компанія не може вважатися успішною, якщо принципи сталого розвитку не закладені в основу її діяльності. Дослідження показують, що соціально відповідальні компанії генерують на 18% більше прибутку, ніж компанії, що не працюють відповідально.

На майстер-класі будуть розглянуті питання:

  • КСО - суть поняття, актуальність.
  • Економічна доцільність КСО.
  • Різниця між КСО та благодійністю.
  • Розробка і реалізація КСО стратегії.
  • Інтеграція КСО в корпоративне управління і залучення співробітників.
  • Комунікація КСО.

Спікер: Ольга Пікульська. На даний момент курує напрямок корпоративної відповідальності в міжнародній групі компаній Group DF. Відповідає за розробку та реалізацію КСО стратегії азотного, титанового, газового та банківського бізнесів Групи (100 000 + співробітників).

До приходу в Group DF очолювала напрям PR та маркетингу в провідних юридичних фірмах України. Має досвід роботи журналістом в ділових виданнях (Компаньон, Вечерние Вести).

Сертифікований викладач програми Чартерного інституту зв’язків з громадськістю (CIPR), EBA PR School, BeFirst Marketing School. Магістр філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Випускник міжнародної кваліфікаційної програми CIPR.

Реєстрація. Дата, час і місце: 29 жовтня, 18:30, м. Київ, ресторан «Франко Рояль» вул. І. Франка 16/2.

Освіта.ua
22.10.2014