Майстер-клас АнтиШок для бізнесу

Майстер-клас kmbs: Як вивести бізнес зі стану «шоку» та швидко покращити фінансові показники

Майстер-клас АнтиШок для бізнесу

Києво-Могилянська Бізнес Школа спільно з AppleConsulting запрошує на подію «АнтиШОК», де будуть представлені антикризові рішення для різних типів бізнесу.

Автор циклу майстер-класів «антишок»: Андрій Колотов, викладач kmbs, партнер і керівник ТОС-практики AppleConsulting, а також - Юлія Плієва, генеральний директор AppleConsulting і викладач kmbs.

Формат зустрічі передбачає мінімальні витрати часу - 4 години, і максимальне занурення в реальні умови виробництва.

Для кого це буде найбільш цінним? Якщо у виробництва достатньо вільних потужностей, але незважаючи на це, деякі замовлення відвантажуються клієнтам із запізненням. Якщо затримки з виконанням замовлень трапляються часто, співробітники працюють понаднормово, а виробничий план постійно змінюється і не може бути дієвим інструментом контролю.

Якщо це відбувається часто, компанія стикається з постійними наднормовими роботами, змінами виробничого плану (через що він перестає бути дієвим інструментом контролю) та багатьма іншими небажаними наслідками.

Як правило, відомі причини того, що відбувається: Підвело постачання. Продавці з клієнтами щось змінили в останній момент. Вийшло з ладу обладнання. Хтось не вийшов на роботу.

kmbs пропонує докопатися до глибших причин того, що відбувається. Подивитися на те, як діючі принципи управління виробництвом, за якими керівники планують і виконують заплановане, призводять до хронічно нездорової ситуації. В цьому допоможе комп’ютерна гра - симулятор MICSS, який відтворює досить просте виробництво, що страждає від перерахованих вище проблем. На прикладах з MICSS можна розібратися, звідки виникають проблеми, а потім можна розробити рішення, яке можна буде розвинути на наступних етапах проходження бізнес-курсу, або просто впровадити у себе в компанії.

Вартість майстер-класу - 1000 грн. (без ПДВ). Для випускників програм ТОС та МВА в kmbs - 800 грн. (без ПДВ).

Майстер-клас «АнтиШОК: для власників та топ-менеджерів з рішення управлінських дилем» відбудеться 10 грудня.

Час проведення майстер-класу: з 15-00 до 19-00. Розмір групи обмежений - до 20 чоловік. Для запису на майстер-клас, пройдіть, будь ласка, реєстрацію.

Освіта.ua
18.11.2014