Майкл Сендел. Що не можна купити за гроші

19 вересня kmbs запрошує на управлінську дискусію на обговорення книги Майкла Сендела

Майкл Сендел. Що не можна купити за гроші

19 вересня Києво-Могилянська Бізнес Школа запрошує на управлінську дискусію на обговорення книги Майкла Сендела "Що не можна купити за гроші. Моральні обмеження вільного ринку".

Ми живемо в епоху, коли купити та продати можна практично все. Ринок та ринкові цінності вкоренились у нашому житті настільки глибоко, що логіка перерозподілу матеріальних благ з допомогою ринкових механізмів перейшла й на нематеріальні цінності та сфери суспільного життя. Суспільна корозія ринкового середовища досягнула небаченого масштабу, вона зачепила всі сторони людського життя, часто вражаючи навіть основні людські цінності. Де ж межа використання ринкових механізмів, якщо ми хочемо врятувати людство від глобального занепаду? Саме це є основним питанням, що хвилює економістів та фінансистів у сучасну епоху. Усім слід поспішати, бо точка неповернення знаходиться вже близько… Що ж не можна дозволити купувати за гроші?

Спікер та модератор: Євген Пенцак, професор фінансів kmbs, керівник MBF, Ph.D., Lausanne University, Швейцарія.

Дата та час: 19 вересня, 18.30 - 20.00. Місце події: Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх. Умови участі: займати управлінську посаду та отримати підтвердження онлайн-реєстрації.

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: [email protected], (044) 490-66-35, (097) 511-20-87.

Освіта.ua
09.09.2014