Британські програми маркетингу і PR

11 вересня МІБ запрошує на презентацію британських кваліфікаційних програм маркетингу і PR

Британські програми маркетингу і PR

Міжнародний інститут бізнесу запрошує на презентацію кваліфікаційних програм Королівського інституту маркетингу (the Charted Institute of Marketing, Великобританія) і Королівського інституту зі зв'язків з громадськістю (the Charted Institute of Public Relations, Великобританія).

Під час презентації учасники зможуть отримати детальну інформацію про особливості навчання на британських кваліфікаційних програмах, поспілкуватися з викладачами і випускниками, а також поставити запитання менеджеру програм.

Переваги британських кваліфікацій, пропонованих Міжнародних інститутом бізнесу:

  • Отримання британського диплома, визнаного як в Україні, так і за кордоном.
  • Структура програм дозволяє навчатися без відриву від роботи (виключно у вихідні дні) і досягти нового рівня професіоналізму в короткі терміни.
  • Консультації провідних фахівців PR- і маркетинг-індустрій в Україні, що мають сертифікацію CIPR та CIM.
  • Online доступ до ресурсів, шаблонів, інструментарію, академічних журналів CIM і CIPR.
  • Networking з колегами в Україні та Європі.

Chartered Institute of Marketing (CIM) є найбільшим в світі професійним об'єднанням маркетологів, налічує більше 60 000 членів в 130 країнах. Chartered Institute of Public Relations (CIPR) - професійна платформа, яка об'єднує більше 10 тис. фахівців у сфері PR з Великобританії і всього світу.

У презентації візьмуть участь: Мартін Нанн - консультант з міжнародних комунікацій і стратегічних зв'язків з громадськістю з 36-річним досвідом роботи в Європі, США, на Середньому і Далекому Сході. В останні 24 роки своєї професійної діяльності Мартін спеціалізується на країнах Східної Європи, Росії і більше 20 років працює в Україні. В даний час Мартін Нанн очолює White's Consultants Limited - одну з найстаріших і провідних компаній зі зв'язків з громадськістю в Україні, яка консультувала багато організацій щодо міжнародної репутації України, включаючи Міністерство закордонних справ України, Mission Ukraine Cognita та Представництво Європейського Союзу в Україні. З 2014 р Мартін Нанн є академічним керівником кваліфікаційних програм Charted Institute of PR в МІБ.

Лідія Пащук
- кандидат економічних наук, академічний керівник програм Королівського інституту маркетингу в Міжнародному інституті бізнесу, сертифікований викладач програм Королівського інституту фінансового менеджменту в Міжнародному інституті бізнесу, практикуючий бізнес-консультант, експерт Світового банку та проектів міжнародної асоціації професіоналів ринку нерухомості FIABCI.

Вхід вільний. Робочі мови презентації - російська та англійська.

Дата, час, місце: 11 вересня 2014 р. о 18:30 в приміщенні бізнес-клубу «Белгравія» за адресою: м Київ, вул. Прорізна 18/1 г. Реєстрація.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся в МІБ за телефоном (044) 585 00 33.

Освіта.ua
08.09.2014