Організація роботи маркетингу в секторі FMCG

10 вересня Міжнародний інститут бізнесу запрошує на безкоштовний майстер-клас

Організація роботи маркетингу в секторі FMCG

10 вересня Міжнародний інститут бізнесу запрошує на безкоштовний майстер-клас "Організація роботи маркетингу в українській компанії сектору FMCG".

Програма заходу включає презентацію програм МІБ, сам майстер клас, а також неформальне спілкування та відповіді на запитання.

Спікер: Олексій Філановський. З 2000 року займається розробкою, просуванням і продажами товарів в сегменті FMCG. Працював маркетинг-директором компанії "Олімп".

Переформатував маркетингову службу, запустив торговельні марки "Прайм", "Істинна", "Приватна колекція", вивів компанію на першу позицію за обсягом продажів в Україні (частка ринку збільшилася з 12% до 23%).

Працював маркетинг-директором в групі компаній "Нові продукти". Оздоровив портфель, зупинив падіння ТМ "Шейк", сприяв багаторазовому збільшенню продажів ТМ "Рево", "Кінгз Брідж".

Розробив і реалізував кілька десятків річних маркетинг-стратегій для різних ринків. Провів понад 80 інтегрованих рекламних кампаній.

Загальне число брендів, створених з нуля і які перебували в управлінні - більше 30. Все це українські бренди, просування яких здійснювалося виключно під управлінням Олексія Філановського.

Час і місце проведення: 10 вересня 2014 р., 18-30, ресторан «Франко Рояль» вул. І. Франка 16/2. Реєстрація.

Освіта.ua
02.09.2014