Майстер-клас "Чому мене навчив мій третій стартап”

kmbs та Креативний простір “Часопис” запрошують на майстер-клас Влада Павлова

Майстер-клас "Чому мене навчив мій третій стартап”

Києво-Могилянська Бізнес Школа та Креативний простір “Часопис” запрошують на майстер-клас Влада Павлова, генерального директора компанії rollApp Inc. (Пало Альто, США). На майстер-класі будуть представлені спостереження автора про особливості створення і розвитку стартапу в Кремнієвій Долині, виступ буде структурований у вигляді "замальовок", практичних прикладів, ситуацій, які будуть знайомити слухачів з маловідомими (але важливими) "граблями, на які краще не наступати".

З учасниками майстер-класу буде йти розмова про багато різних питань - від формування команди засновників до залучення венчурних інвестицій.

Спікер: Володимир Павлов - людина з унікальним досвідом. Розпочав кар’єру в зародженні IT-індустрії пострадянського простору: програміст з Дніпропетровська працював на керівних посадах у компаніях Intel і Microsoft. На початку 2000-х Павлов переїхав до Сполучених Штатів, три роки тому заснував стартап rollApp, команда якого розробляє хмарну технологію для використання будь-яких існуючих програм на будь-яких пристроях: Windows-програми на iPad або програми для iPhone на Android. Зараз rollApp використовують кілька мільйонів користувачів, а в команду Павлова входять такі гуру IT-бізнесу, як Боб Іаннуччі (екс-віце-президент Nokia), Бьєрн Страуструп (автор С++) і Річард Вірт (екс-віце-президент Intel).

Участь за умовами Креативного простору "Часопис".

Дата, час проведення: 4 серпня, понеділок, 19:00. Реєстрація обов’язкова. Анкета знаходиться тут.

Освіта.ua
01.08.2014