Презентація програм МІБ в сфері фінансів

24 липня Міжнародний інститут бізнесу запрошує на презентацію навчальних програм у сфері фінансів

Презентація програм МІБ в сфері фінансів

Міжнародний інститут бізнесу запрошує на презентацію навчальних програм у сфері фінансів: СIMA та MBA - Інструменти управління бізнесом (фінанси), яка відбудеться 24 липня 2014 року о 18:30 в приміщенні Бізнес-клубу «Белгравія» за адресою: м. Київ, вул. Прорізна 18/1г.

Учасники презентації зможуть отримати детальну інформацію про програми, поставити свої запитання, поспілкуватися в неформальній обстановці з викладачами програм, представниками МІБ.

У портфелі МІБ дипломна програма професійної підготовки фахівців з фінансового обліку (CIMA) і національна магістерська програма «МBA - Інструменти управління бізнесом» (фінанси).

Програма Чартерного інституту фахівців з фінансового обліку (The Chartered Institute of Management Accountants CIMA (UK)):

  • Advanced Diploma in Management Accounting.
  • Diploma in Management Accounting.
  • Certificate in Business Accounting.

Національна магістерська програма «МBA - Інструменти управління бізнесом» від МІБ реалізується на основі спеціальності «Бізнес-адміністрування» з поглибленим вивченням курсів з фінансів.

Вхід вільний. Реєстрація.

Участь у презентації дає право отримання знижки на навчання за однією з програм в розмірі 5%.

Для отримання більш детальної інформації Ви можете зателефонувати в МІБ за телефоном (044) 585-00-33 (багатоканальний) або надіслати запит електронною поштою zayavki@iib.com.ua.

Освіта.ua
16.07.2014