Ораторське мистецтво для бізнесменів

12-13 липня Единбурзька бізнес-школа Східної Європи запрошує на дводенний майстер-клас

Ораторське мистецтво для бізнесменів

Навчальний центр "УСПІХ" - є одним з найбільших в Україні навчальних центрів, що має Ліцензію Міністерства освіти і науки. УЦ «Успіх» більше 18 років надає послуги з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців з різних напрямків.

Комп'ютерна підготовка

Програми з «нуля» до професійного рівня («Користувач ПК», «Cекретар-офіс-менеджер», «Дизайнер комп'ютерної графіки (PhotoShop, Illustrator, CorelDraw, QuarkXPress, InDesign», «WEB-дизайнер» (створення сайту та розміщення його в інтернеті), «Тривимірна графіка і анімація в 3Dst MAX, Maya», «Архітектурно-будівельне проектування в ArchiCAD, AutoCAD, ArtLantis», «Збирання та будова ПК», «Системне адміністрування в UNIX / Linux, Windows Serwer 2003», «Відеомонтаж в AfterEffects і PremierVideo Pro »,« Смета.АВК.ІВК ».

Школа бухгалтерії

Курс навчання за спеціальністю «Бухгалтер», «Податкова та фінансова звітність», «1С: Бухгалтерія», «1С: Програміст», «Бухгалтерський облік для керівників та СПД». Теорія і практика бухгалтерського обліку з самого «нуля», рахунки, проводки, виконання балансу, законодавча база України, оподаткування, ЗЕД, ведення бухгалтерії на комп'ютері, програмування 1С.

Академія Бізнес-рішень

Академія Бізнес-рішень пропонує модульні програми за спеціальностями: «Агент з організації туризму», «Маркетолог», «Менеджер PR», «Реклама», «Підготовка бізнес-тренерів», «Менеджер з логістики», «Коучинг», «HR-спеціаліст», «Проектний менеджмент».

Програми для керівного складу та менеджерів. «Організація і управління персоналом», «Діловий етикет», «Ефективний менеджмент для керівника», «Менеджмент-управління підприємством» «Підготовка HR-менеджерів: управління персоналом», «Активні продажі», «Телефонні переговори».

Тренінги відкриті й корпоративні. Тренінги можуть проводитися як на території Центру, так і на території Замовника. Професійні бізнес-тренери. Кожному слухачу - докладний кейс в подарунок!

Школа архітектурного дизайну

«Дизайн інтер'єру» (професійна підготовка), «Фен-шуй», «Текстильний дизайн». Проектування, дизайн, композиція, стилі, декорування житлових і нежитлових приміщень, перепланування приміщень, виконання дизайн-проекту.

«Ландшафтний дизайн», «Флористика»

Дендрологія, газони, квітникарство, альпійські гірки, водойми, ландшафтне проектування, практичні заняття на природі.

Дистанційне навчання

«Дизайн інтер'єру», архітектурне проектування в «ArchiCAD, ArtLantis», тривимірна графіка і анімація в «3D st MAX, VRay», курс «Бухгалтер».

Можливість навчання в будь-якій точці земної кулі та в зручний час, отримати освіту чи отримати відповіді на ваші питання Вам допоможе дистанційне навчання.

Навчання здійснюється за дистанційною формою з використанням комунікаційних технологій. Тому необхідною умовою навчання є наявність комп'ютера і доступу до мережі Інтернет.

Кожен напрямок є самостійним структурним підрозділом навчального центру, розвивається і успішно працює протягом 18 років. Зручне місце розташування 2-х філій у центрі Києва, система знижок від 5 до 15%. Професіоналізм викладачів і висока якість навчання. По закінченні навчання будь-якого навчального курсу видається свідоцтво, диплом або сертифікат встановленого зразка, які підтверджують проходження курсу.

Місія Навчального центру «Успіх» - дати освіту, яка зробить Вас успішними!

Сайт: www.uspeh.net.ua

Філії:

м. Київ, вул. Білоруська, 22, оф. 318 (ст. м. Лук'янівська).

Телефони: (044) 486-17-05, (044) 483-97-86

м. Київ, вул. Шота Руставелі, 37, оф. 101 (ст. м. Палац Спорту, пл. Л. Толстого).

Телефони: (044) 223-47-67, (044) 223-67-47

Освіта.ua
26.06.2014