Презентація програм маркетингу МІБ

26 червня Міжнародний інститут бізнесу запрошує на презентацію програм у сфері маркетингу і комунікацій

Презентація програм маркетингу МІБ

Презентація навчальних програм Міжнародного інституту бізнесу у сфері маркетингу і комунікацій: СIM, CIPR, MBA - Інструменти управління бізнесом (маркетинг) відбудеться 26 червня о 18:30 в приміщенні Бізнес-клубу «Белгравія» (Київ, Прорізна 18/1г).

Учасники презентації зможуть отримати детальну інформацію про програми, поставити свої запитання, поспілкуватися в неформальній обстановці з викладачами програм, представниками МІБ.

У портфелі МІБ дипломні програми професійної підготовки фахівців з маркетингу (CIM) і зв'язків з громадськістю (CIPR); національна магістерська програма «MBA - Інструменти управління бізнесом» (маркетинг).

Програма для фахівців з маркетингу Британського Королівського Інституту Маркетингу (the Chartered Institute of Marketing, CIM):

  • Level 6 - Diploma in Professional Marketing.
  • Level 7 - Chartered Postgraduate Diploma in Marketing.

Програма для фахівців зі зв'язків з громадськістю Британського Королівського Інституту PR (the Chartered Institute of Public Relations, CIPR):

  • Advanced Certificate in PR.
  • Diploma in PR.

Магістерська програма «MBA - Інструменти управління бізнесом» реалізується на основі спеціальності «Бізнес-адміністрування» (з боку Міжнародного інституту бізнесу) з поглибленим вивченням курсів з маркетингу.

У ході заходу відбудеться майстер-клас на тему: "Управління та захист репутації бізнесу в умовах зміни в інформаційному полі" викладача програм CIPR та СІМ Марини Стародубської, керуючого партнера компанії «TLFRD Ukraine».

Вхід вільний. Для участі необхідно зареєструватися.

Участь у презентації дає право отримання знижки на навчання на одній із програм в розмірі 5%.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь в МІБ за телефоном (044) 585-00-33 або електронною поштою zayavki@iib.com.ua.

Освіта.ua
19.06.2014