Кіноклуб kmbs. Природа людини: наміри та дії

10 червня kmbs запрошує власників та керівників до кіноклубу на обговорення стрічки «There Will Be Blood» (2007)

Кіноклуб kmbs. Природа людини: наміри та дії

В кінострічках можна знайти багато ілюстрацій управлінських ситуацій, з якими керівники стикаються в реальному житті. Це прекрасні кейси, і їх обговорення дає змогу задати собі нові питання чи по-новому поглянути на звичні задачі. Дискусії та вирішення управлінських дилем через розгляд відібраних фільмів – це кіноклуб kmbs.

Природа людини: наміри та дії. Управлінська дискусія по фільму «There Will Be Blood» (2007). Фільм американського режисера Пола Томаса Андерсона займає 74-те місце в рейтингу кращих стрічок всіх часів, має два «Оскари» (2008) та ще 47 нагород та номінацій. Сценарій написано по роману класика американської літератури Ептона Сінклера «Нафта!» (1927). Картина показує нам життя нафтовика, який на початку минулого століття всіма правдами і неправдами будує свою мрію. Чого це йому коштувало? Чи досягнув він своєї мети? Чи має людська природа обмеження?...

Модератори: Олександр Саврук - декан kmbs, більше 15 років керує проектами управління змінами, формування стратегічних ідей бізнесу, переходу на процесне управління, в тому числі реінжинірингу бізнес-процесів, управління якістю ведення бізнесу на підприємствах різних галузей, як українських, так і міжнародних організацій.
Андрій Коцюба - кандидат психологічних наук, бізнес-консультант в галузі організаційної психології, співробітник Інституту психології Академії педагогічних наук ім. Костюка.

Дата, час, місце: 10 червня, 15.30 – 20.00, Києво-Могилянська бізнес школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх.

Участь у події безкоштовно, за обов’язковою реєстрацією.

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: pb@kmbs.com.ua, (044) 490-66-35, (097) 511-20-87.

Освіта.ua
06.06.2014