Маркетинг: задоволення клієнта

19-20 червня Міжнародний інститут бізнесу запрошує менеджерів середньої ланки на семінар

Маркетинг: задоволення клієнта

Міжнародний інститут бізнесу запрошує на семінар «Маркетинг. Лояльний і задоволений клієнт = комерційний успіх компанії».

Семінар є одним з модулів Pre-MBA програми «Talent@Management Development». Це модульна програма для менеджерів середнього рівня, створена практиками для практиків. Відмінною особливістю програми є гнучкість у навчанні і можливість вибору найбільш актуального модуля. Програма побудована за принципом пазла.

На семінар запрошуються менеджери середньої ланки, керівники напрямів/проектів, менеджери кадрового резерву, перспективні фахівці, здатні зайняти важливі управлінські позиції.

Мета семінару - створення конкурентної переваги для учасників на ринку праці, послідовний і комплексний розвиток талановитого сучасного управлінця, оволодіння інструментами ефективних функціональних систем управління, удосконалення індивідуальної результативності менеджерів, ефективності роботи персоналу та підвищення особистої ефективності через розвиток soft-skills.

Програма семінару включає такі складові:

  • Маркетинг і комерційний успіх компанії. Роль та організація маркетингу в компанії.
  • Як успішно організувати маркетингову діяльність.  Маркетингове планування. Маркетинговий аудит.
  • Визначення маркетингових цілей компанії.
  • Як обмежити цільову аудиторію компанії та її очікування.
  • Ефективне позиціонування компанії. Чому споживач лояльний. Секрети побудови успішного бренду.
  • Розробка конкурентної стратегії.
  • Формування комплексу маркетингу для задоволення потреб і підвищення лояльності споживача. Маркетинг товарів та послуг.ї
  • Оцінювання та контроль маркетингової діяльності підприємства .

Веде захід: Лідія Пащук, к.е.н., сертифікований викладач Чартерного інституту маркетингу  (CIM, Chartered Institute of Marketing, Великобританія).

Дати проведення: 19-20 червня 2014 р. Вартість: 2400 грн. з ПДВ. Для того, щоб взяти участь у семінарі необхідно зареєструватися на сайті МІБ.

Детальну інформацію про семінар можна отримати у менеджера Тетяни Повєщенко, тел. (044) 585-00-33 (внутр. 115), e-mail: seminars@iib.com.ua.

Освіта.ua
09.06.2014