Засідання Інвестиційного клубу kmbs

21 травня Києво-Могилянська Бізнес Школа запрошує на чергове засідання Інвестиційного клубу

Засідання Інвестиційного клубу kmbs

Зараз всіх хвилює стан фінансової системи країни та банківського сектора. Чи загрожує фінансовій системі дефолт? Що буде з депозитами? Що буде з курсом національної валюти? 

В першій частині засідання учасники Інвестиційного клубу kmbs будуть шукати відповіді на ці питання разом з запрошеними експертами. У другій частині зустрічі будуть обговорюватись інвестиційні можливості на глобальних фондових ринках.

Програма зустрічі:

  • Що чекає фінансову систему України в найближчі місяці? Варіанти розвитку подій (Валерія Гонтарева “Інвестиційний Капітал Україна”).
  • Глобaльні фондові ринки: перспективи інвестування в 2014 році (Євген Пенцак, керівник програми Master of Banking and Finance [kmbs]).
  • Золото як інструмент інвестування. Варіанти стратегій (Володимир Науменко, випускник програми Master of Banking and Finance [kmbs]).

Дата, час, місце: 21 травня, 19:00, Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх. Для участі необхідно займати управлінську посаду, пройти онлайн-реєстрацію та дочекатися підтвердження від представника kmbs.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Аркадія Канюки arkadiy.kanyuka@finartcapital.com, (067) 238-88-29 та Павла Білодіда pb@kmbs.com.ua,
(044) 490-66-35, (097) 511-20-87.

Освіта.ua
01.05.2014