Семінар «Транспортна логістика»

26-27 червня Міжнародний інститут бізнесу запрошує на семінар про транспортне забезпечення

Семінар «Транспортна логістика»

Міжнародний інститут бізнесу запрошує на семінар «Транспортна логістика». На семінар запрошуються керівники та менеджери транспортних відділів, менеджери відділу логістики, керівники та менеджери відділу розподілу/доставки.

Програма орієнтована на торговельні та дистрибуційні компанії, виробничі підприємства з розвиненою функцією розподілу товару, а також транспортні і транспортно-експедиційні компанії, логістичних операторів, торгові мережі.

Мета заходу - навчання слухачів методам оптимізації транспортного забезпечення компанії. Слухачі отримають інформацію про стан транспортного ринку України, оволодіють методиками вибору транспортного перевізника, маршрутизації, визначення «власний транспорт або найманий», вибору транспортного засобу та відпрацюють навички розрахунку транспортних тарифів та обліку собівартості транспортної роботи. Слухачі освоять технологію організації доставки товару, організації взаємодії транспорту та складу.

Зміст програми:

Блок 1. Огляд транспортного ринку України. Сучасні схеми доставки вантажів.

Блок 2. Транспортне обслуговування учасників ланцюжка поставок. Організація роботи з суб'єктами транспортування. Координація транспорту та суміжних елементів ланцюжка доставки.

Блок 3. Маршрутизація.

Блок 4. Інвестиції в транспорт. Методика розрахунку транспортних тарифів, особливості ціноутворення на різних видах транспорту. Управлінський облік і контролінг на транспорті. Управління витратами на транспорт.

Блок 5. Аналіз ефективності транспортування. Управління службою доставки. Персонал транспортного відділу.

Програма дає комплексні знання з організації процесу транспортного обслуговування підприємства: від організації міжнародних перевезень до обслуговування торгових точок. Особливе місце в програмі відведено актуальній темі зниження витрат на транспортування. Слухачам будуть представлені практичні рішення, впроваджені тренерами на своїх підприємствах і методики оцінки та аналізу роботи транспортної функції підприємства.

Дати проведення: 26-27 червня. Загальна вартість (2 дні) – 3 300 грн. (з ПДВ). Для того, щоб взяти участь у семінарі необхідно зареєструватися на сайті МІБ.

Детальну інформацію про семінар можна отримати у менеджера Повєщенко Тетяни за тел. (044) 585-00-33 (внутр. 115) або за e-mail: seminars@iib.com.ua.

Освіта.ua
24.06.2014