Навіщо компанії стратегічне управління?

10-11 липня Міжнародний інститут бізнесу запрошує менеджерів середньої ланки на семінар

Навіщо компанії стратегічне управління?

Міжнародний інститут бізнесу запрошує на семінар «Стратегічний менеджмент. Розставимо крапки над "і"».

Семінар є одним з модулів Pre-MBA програми «Talent@Management Development». Це модульна програма для менеджерів середнього рівня, створена практиками для практиків. Відмінною особливістю програми є гнучкість у навчанні і можливість вибору найбільш актуального модуля. Програма побудована за принципом пазла.

На семінар запрошуються менеджери середньої ланки, керівники напрямів/проектів, менеджери кадрового резерву, перспективні фахівці, здатні зайняти важливі управлінські позиції.

Мета семінару - дати відповіді на запитання: Що таке і навіщо компанії стратегічне управління? Коли, як і ким воно здійснюється? Як застосовувати інструменти стратегічного менеджменту, щоб забезпечити підвищення ефективності та результативності діяльності окремих підрозділів і компанії в цілому? Як розробити і реалізувати конкурентну стратегію? Як зв'язати роботу співробітників та бізнес-процеси компанії з цілями і стратегіями?

Програма семінару включає наступні модулі:

  • Стратегічне управління і завдання менеджменту.
  • Діагностика зовнішнього і внутрішнього середовища, розробка стратегії компанії.
  • Забезпечення сталого розвитку компанії.

Веде захід Ольга Галушко, к.е.н., доцент кафедри бізнес-адміністрування МІБ-Україна, керівник Центру розвитку менеджменту та лідерства МІБ, сертифікований викладач REFA, старший викладач КНЕУ ім. В.Гетьмана.

Дати проведення: 10-11 липня 2014 р. Вартість: 2400 грн. з ПДВ. Для того, щоб взяти участь у семінарі необхідно зареєструватися на сайті МІБ.

Детальну інформацію про семінар можна отримати у менеджера Тетяни Повєщенко, тел. (044) 585-00-33 (внутр. 115), e-mail: seminars@iib.com.ua.

Освіта.ua
10.07.2014