Грамотно побудована функція Закупівлі

3 квітня Единбурзька бізнес-школа Східна Європа запрошує на відкритий семінар про Закупівлі

Грамотно побудована функція Закупівлі

Единбурзька бізнес-школа Східна Європа запрошує на відкритий семінар «Грамотно побудована функція Закупівлі – оптимальний шлях до значного зменшення витрат компанії».

Семінар буде особливо корисний директорам і менеджерам з закупівель, чиїх компаній може торкнутися криза.

Програма семінару:

  • Що таке функція Закупок і яка її роль в сучасних компаніях? Різні варіанти підходу до закупівельного процесу, обговорення ролі Закупок.
  • Системний підхід до закупівельного процесу – шлях до оптимізації витрат компанії.
  • Які завдання стоять перед закупівельниками в період криз і економічних викликів. У ситуації нестабільності і криз головне завдання компанії – скоротити витрати і утримати продажі. Як грамотно скоротити витрати, не нашкодивши операційній діяльності?
  • Знання, необхідні професійним закупівельникам, для грамотної роботи. Які знання є найактуальнішими для закупівельників, основні тренди в сучасному світі.

Семінар проведе Марина Трепова - бізнес-тренер, консультант, має багаторічний досвід роботи в міжнародних та українських маркетингових агентствах: Клієнти McDonalds, Reemtsma, HAT, Олімп. Близько 6 років керування закупівлями і проведення тендерів в компаніях Gallaher і JTI: побудова систем закупівель, управління різними категоріями, оптимізація вартості закуповуваних товарів і послуг, оптимізація закупівельних процесів. Автор програми «CPP®. Академія майстерності закупівель». Сертифікований тренер: MEDA (Switzerland). Спеціалізується на професійних переговорах, побудові систем закупівель та навчанні професійних закупників, а також на роботі з клієнтами (внутрішніми і зовнішніми).

Дата, час, місце: 3 квітня 2014, 19:00 (початок реєстрації о 18:30), вул. Новокостянтинівська, 13/10, 2 поверх.

Умови участі: Участь безкоштовна за умови підтвердженої реєстрації.

Освіта.ua
26.03.2014