Зустріч з викладачами kmbs в Дніпропетровську

20 лютого відбудеться зустріч бізнес-спільноти Дніпропетровська з викладачами та випускниками kmbs

Зустріч з викладачами kmbs в Дніпропетровську

20 лютого в Дніпропетровську відбудеться зустріч бізнес-спільноти міста з викладачами та випускниками Києво-Могилянської Бізнес Школи. Захід передбачає вирішення управлінського кейсу та презентацію навчальних програм kmbs. Подія орієнтована виключно на власників та управлінців, які замислюються над питанням "А що далі?", хочуть перейти на новий рівень розвитку та відчувають, що без впровадження якісних змін можуть втратити нові можливості.

Спікери:

Едуард Мальцев, керівник Executive MBA [kmbs]. Має 15-річний досвід управління підприємством, проектами запуску та реструктуризації бізнесу, менеджмент-консалтингу, розробки та реалізації стратегії, підвищення ефективності підприємств. Викладає корпоративне управління.

В’ячеслав Геращенко, керівник Presidents’ MBA [kmbs]. Досвід управлінської роботи 22 роки: створення, управління, придбання, продажу, реорганізації та трансформації бізнес - систем. Керуючий власник групи компаній. Основний напрямок докладання зусиль - створення і трансформація бізнес-систем, формування у команди управлінців бачення майбутнього компанії, розвиток здібностей і навичок його реалізувати. Викладає в kmbs курси: Системне мислення.

Під час зустрічі усі зацікавлені у бізнес-освіті зможуть поспілкуватися з випускниками kmbs та дізнатися більше про такі магістерські програми:

  • Presidents’ МВА – для власників бізнесу;
  • Executive MBA – для досвідчених керівників компаній;
  • Master in Business Leadership [MBL] – для менеджерів - майбутніх бізнес-лідерів;
  • Master of Banking and Finance [MBF] – для фінансистів-практиків;
  • Agro MBA - для управлінців аграрної сфери;
  • Програми Управлінського Розвитку - для заглибнення в окремий функціональний напрямок, або роботи над певною управлінською проблемою.

Слухачі матимуть можливість поспілкуватися індивідуально з керівниками МВА-програми. З організацією зустрічі допоможе Оксана Даутова: do@kmbs.com.ua, (050) 428-44-68.

Дата і місце: 20 лютого, 18.00. Дніпропетровськ, вул. Гусенка, 17, "Я Галерея" (вхід з вулиці О. Гончара).

Умови участі: Безкоштовно, за обов’язковою on-line реєстрацією.

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: pb@kmbs.com.ua, (044) 490-66-35, (097) 511-20-87.

Освіта.ua
17.02.2014