Публічні читання книги «Антикрихкість»

29 січня kmbs запрошує на Публічні читання та презентацію ідей нової книги Нассіма Ніколаса Талеба «Антикрихкість»

Публічні читання книги «Антикрихкість»

Нассім Талеб ввів нове ключове поняття в теорію прийняття рішень в умовах ризику – антикрихкість. Це – нова парадигма прийняття бізнес-рішень, що дозволяє отримувати вигоду від непередбачуваного бізнес-середовища. Антикрихкість – це не те саме, що еластичність чи гнучкість. Гнучке вміє протистояти шокам, але залишається тим самим, а антикрихке вміє після шокових випробовувань ставати кращим. Кожна наша помилка у бізнесі повинна ставати джерелом інформації. Після здійснення помилки ми стаємо сильнішими, а кожна наступна наша спроба стає більш цінною. Помилки в бізнесі – це витрати, які ведуть до більшого успіху.

Головне завдання бізнесу – зробити власну компанію антикрихкою. Як це зробити і буде обговорюватись під час презентації.

Публічні читання - новий і «добре забутий старий» формат обговорення книг, які надихають на зміни. Всі ми звикли читати книги на самоті. Однак, є книги, в яких «зашиті» знання, не відразу зрозумілі або розпізнавані читачем. Ключові посили автора книги стають ясні або після прочитання книги кілька разів, або в ході обговорення з однодумцями.

Спікер та модератор: Євген Пенцак, професор фінансів kmbs, керівник MBF, Ph.D., Lausanne University (Швейцарія).

Дата, час, місце: 29 січня, 19.00 - 20.30, Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх.

Для реєстрації на подію, будь ласка, заповніть реєстраційну форму на сайті kmbs та дочекайтеся підтвердження від представника kmbs.

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: pb@kmbs.com.ua, (044) 490-66-35, (097) 511-20-87.

Освіта.ua
24.01.2014