Бізнес-майстерня Павла Клімца ‑ інвестиції для вашого бізнесу
PR

Унікальний шанс проявити себе, напрацювати вміння і отримати фінансування власного проекту

Бізнес-майстерня Павла Клімца ‑ інвестиції для вашого бізнесу

Президент групи компаній «Олімп» Павло Клімец про можливості навчитися підприємницьким умінням і залучити інвестиції.

Павле Анатолійовичу, для кого працює Ваша Бізнес-майстерня?


Ми створили Бізнес-майстерню для активних, заповзятливих, зосереджених на ідеї створення власного бізнесу людей без вікових обмежень. Наявність в учасників бізнес-ідеї бажана, але не обов'язкова — у процесі творчих занять і щільного спілкування один з одним, кураторами, консультантами нові ідеї фонтанують, як з рогу достатку!

Окрім того, учасникам, які успішно пройшли курс програми бізнес-майстерні, але не визначилися із власним бізнес-проектом, ми можемо запропонувати роботу в ГК «Олімп». Хай спочатку наберуться практичного досвіду перед тим, як приступити до свого бізнесу.

У бізнес-майстерню ми запрошуємо також і власників бізнесу, які хочуть розвинути свою справу і залучити додаткові ресурси. Оскільки Бізнес-майстерня працює в режимі онлайн, учасники можуть відвідувати заняття у зручний для них час, не виходячи з дому чи офісу, почавши з відповідної дати — набір відбувається приблизно кожні два тижні.

Чим є Бізнес-майстерня Павла Клімца?


У моєму розумінні успіх — це продукт із трьох складових: пристрасті, уяви й завзятості. Ця ідея стала основоположною для програми Бізнес-майстерні. Ми виходимо з того, що для формування успішного бізнесу підприємець повинен мати не тільки «проривну» бізнес-концепцію, а й володіти певними якостями та навичками. Саме тому основною частиною першого й найважливішого етапу програми ‑ тренінг-тесту є відпрацювання й демонстрація необхідних бізнес-умінь.

Після того як уміння напрацьовані, ми допомагаємо учаснику розробити професійну презентацію його проекту – це вже другий етап програми. На третьому етапі програми учасники презентують свої ідеї на засіданні інвестиційного комітету під моїм головуванням. Якщо презентація переконлива, випускники одержують інвестиції для своїх проектів або пропозиції про роботу в «Олімпі».

Що таке група компаній «Олімп» і яка її роль у проекті?


Група компаній «Олімп» включає десятки підприємств різної спрямованості, в яких трудяться тисячі людей. Перш за все це:

 • Українська алкогольна компанія «Олімп». Я думаю, в Україні всі знають торгові марки «Плакучая ива», «Прайм», «Істинна», «5 капель», «Беленька» та інші.
 • Малиновський скляний завод.
 • Завод з виробництва алюмінієвого ковпачка.
 • Будівельні компанії «Атлант», «Доневрострой», «Прайм-капітал груп».
 • Торгово-розважальні центри «Аврора» та «Континент» у Запоріжжі, «Золотое Кольцо» в Донецьку.
 • Завод з виробництва біопалива «Біохімгруп».
 • Комерційний банк «Украинский финансовый мир».

Що дає учаснику програма бізнес-майстерні?

Уявіть, що талановита молода людина розробила якусь інноваційну ідею, на основі якої хоче побудувати свій бізнес. Адже «цукерберги» є скрізь, не тільки в Америці. Як їй реалізувати свою ідею?

По-перше, вона взагалі слабо орієнтується у світі бізнесу, а по-друге, де вона зможе взяти гроші для реалізації ідеї? Про банки навіть не кажу. Інвестиційні фундації інвестують кошти у вітчизняні старт-апи украй рідко й неохоче. Численні тренери та коучи вивчають, як треба жити та заробляти, але практично мало чим можуть допомогти.

Звідси й виникла ідея Бізнес-майстерні – спочатку сформувати особу підприємця, а потім практично допомогти цій особі здійснити свій проект.

На наш погляд, для початківців підприємців участь у курсі програми — це унікальний шанс проявити себе, напрацювати вміння і, головне, отримати фінансування для свого проекту! Маючи тільки одну добру ідею, уже через кілька місяців ви можете бути власником свого бізнесу, що швидко росте.

До речі, учасники, які успішно пройшли Бізнес-майстерню, одержують не тільки інвестиції, а й доступні ресурси всієї групи компаній «Олімп».

Які умови успішного проходження всіх етапів програми й отримання інвестицій?


Успішно пройти програму бізнес-майстерні й отримати інвестиції ви зможете тоді, коли продемонструєте свої здібності добре засвоювати новий матеріал, гнучко і творчо розвивати свій проект, ретельно відпрацьовувати необхідні вміння, відповідально ставитись до зустрічей і занять, організовувати свій час, професіонально й коректно спілкуватися з іншими учасниками та співробітниками програми.

Нам принципово важливо розуміти, хто саме отримає інвестиції. Ми повинні бути впевнені, що це людина здатна й порядна.

Розкажіть про перший етап роботи ‑ тренінг-тест, його тривалість і критерії успішного завершення.


Ступінь інтенсивності тренінг-тесту — 30 або 60 днів — ви визначаєте для себе самі. При 30-денному тренінгу вам доведеться займатися приблизно в середньому п’ять годин щодня. А при 60-денному – 2,5 години. І це без вихідних днів. Якщо в якісь дні ви не займаєтесь, то, відповідно, в інші дні займатися треба буде більше. Головне — пройти весь тренінг-тест у вибраний час, скласти необхідні іспити на тренажері та заліки із спецзавдань.

Як проходить тренінг-тест?


Як видно з назви, тренінг-тест має дві основні задачі. З одного боку, ми надаємо учаснику тренінгу інформацію про якості й навички успішного підприємця, а також можливість ці якості розвинути на тренінгу.

З іншого боку, ми перевіряємо, наскільки учасник володіє або готовий розвивати в собі ці якості. Ця друга складова тренінгу особливо важлива — адже учасник претендує на отримання інвестицій. І нам важливо знати, хто саме і як управлятиме нашими грошима.

Кожне вміння, якість відпрацьовуються та перевіряються одним, двома чи всіма трьома способами:

 • на ігровому онлайн-тренажері «Майстер»;
 • в індивідуальних практичних завданнях;
 • «роботою» та поведінкою протягом всього тренінгу, що наголошується у відгуках інших учасників і співробітників програми.

До теоретичної частини відноситься самостійне вивчення обов'язкових навчальних документів, а також відеоматеріалів і статті, що рекомендуються.

Які вимоги до особи підприємця, його якостей, умінь і навичок?


Вимоги дуже прості, але для деяких вони непереборно складні: вчасно починати всі заплановані заняття, виділяти необхідний час на вивчення матеріалів, відпрацювання вмінь і здачу іспитів, своєчасно домовлятися з колегами про зустрічі, з куратором про іспити й ін.

Якщо учасник не присутній на заплановані зустрічі або спізнюється, не висилає вчасно звіти, не може розподілити час на вивчення й відпрацювання, не здає іспити, він утрачає можливість продовжувати вивчати курс програми — працювати з консультантом над презентацією свого проекту та одержувати інвестиції.

Як ці якості відпрацьовуються на ігровому онлайн-тренажері «Майстер»?


Ігровий онлайн-тренажер «Майстер» був спеціально розроблений для бізнес-майстерні. Це унікальний інструмент для онлайн-тренування й перевірки вмінь, є інноваційною розробкою клубу «Vislinsky».

У малій групі (3‑4 особи) учасники, спілкуючись голосом у Skype і використовуючи ігровий додаток, відпрацьовують уміння, що вивчаються: проявляють свої організаторські та творчі здібності, учаться аналізувати помилки, відновлюватись після невдач, аргументовано переконувати, правильно критикувати й багато чого іншого. Принципово важливо те, що всі вміння відпрацьовуються на «своєму проекті».

Кожна демонстрація учасником певного вміння відразу ж оцінюється й коментується партнерами по тренажеру. І оцінки, і коментарі залишаються в архіві учасника. Залежно від отриманої оцінки учасник одержує або не одержує можливість просуватися вперед до своєї мети, у даному випадку — до можливості складати іспит з відпрацьованого вміння своєму куратору.

Перші сесії ігрового тренажера «Майстер» організує та проводить куратор. У подальшому куратор навчає охочих учасників створювати та вести сесії тренажера. Це дозволяє учасникам самим домовлятися про слушний час відпрацювання підприємницьких умінь і навичок. Протягом усього тренінг-тесту тренажер «Майстер» відкритий для учасників — 24 години сім днів на тиждень.

Як проходить другий етап роботи ‑ підготовка презентації бізнес-проекту, яка його тривалість і критерії успішного завершення.


На другому етапі Бізнес-майстерні учаснику виділяється особистий бізнес-консультант, який, по-перше, допоможе грамотно скласти презентацію проекту, а по-друге, тренує учасника, щоб той ефективно презентував свій проект інвестору. Цей етап займає приблизно один-два тижні.

Які критерії оцінки інвестиційних проектів?


Наведені нижче критерії бізнес-проектів не є категоричними вимогами — це лише побажання. Чим більше ваші проекти відповідають цим критеріям, тим більше у вас шансів отримати інвестиції. Звичайно ми оцінюємо:

 • розмір очікуваного прибутку;
 • рентабельність інвестицій (бажано не менше 35 % на рік);
 • інновації, адже новаторський підхід у проекті повинен бути присутній, чи то новий підхід до торгівлі іграшками чи нова технологія озеленення дворів;
 • маркетинг ‑ чим краще, детальніше та реалістичніше вивчено ринок, а також розроблено план просування продукції на ринок, тим більше шансів, що споживачі будуть запитувати продукт;
 • команда виконавців;
 • ступінь розвитку проекту.

Розкажіть про презентацію проекту перед інвестиційним комітетом.

Засідання інвестиційного комітету проходять приблизно один раз на місяць у Києві. Учасник проводить 15-хвилинну презентацію проекту. Якщо проект нас зацікавив, ми виділяємо необхідну суму на тестування проекту — діючу модель, ринок, попит. При цьому обговорюється строк проведення тесту. В обумовлені строки консультант разом з учасником докладає про результати тестування. І тоді вже ми приймаємо рішення про повномасштабне фінансування проекту.

Яка вартість участі у програмі Бізнес-майстерні Павла Клімца?


Вартість проходження курсу програми Бізнес-майстерні залежить від варіанта інтенсивності, який учасники для себе вибирають. За 30-денний курс учасники платять приблизно 1800 гривень, за 60-денний – 3100 гривень.

Ми переконані, що запропонована вартість участі в бізнес-майстерні є більш ніж доступною для тих, хто по-справжньому хоче навчитись підприємницьким умінням та отримати інвестиції.

При цьому факт оплати підтверджує серйозність намірів і рішучість учасника пройти всю програму Бізнес-майстерні й розвивати свою справу.

З чого почати участь у Бізнес-майстерні?


Усього три прості послідовні дії – і ви на шляху до своєї справи!

 • Відправте заявку на участь у Бізнес-майстерні на сайті www.vislinsky.com. Протягом 24-х годин куратор програми напише вам повідомлення й запропонує час для першої співбесіди у Скайпі.
 • Пройдіть співбесіду з куратором програми у Скайпі.
 • Сплатіть вартість участі в бізнес-майстерні.

Довідка

Клімец Павло Анатолійович — президент групи компаній «Олімп» — один з найуспішніших бізнесменів України, входить у рейтинг ста найбагатших людей України. Володіє неабияким талантом бачити нові перспективні напрями в бізнесі та вміє швидко розвинути їх до рівня великого бізнесу.

Свій професійний шлях почав з посади електрослюсаря. Закінчивши технікум та університет, посідав керівні посади в різних підприємствах, а з моменту створення ТОВ «Олімп» став його директором, а потім президентом групи компаній «Олімп».

Павло Клімец обирався депутатом Верховної Ради V і VI скликань. У серпні 2011 року Наказом Президента України був удостоєний державної нагороди — ордена «За заслуги III ступеня». Займається благодійністю. Одружений, виховує двох синів і дочку.

Розмовляв Павло Петріченко, Освiта.ua

Освіта.ua
28.10.2013