Корпоративна репутація - як створювати, захищати, міряти

Інтерактивний майстер-клас з питань корпоративної репутації для PR-фахівців від kmbs

Корпоративна репутація - як створювати, захищати, міряти

29 жовтня в kmbs пройде інтерактивний майстер-клас з питань корпоративної репутації, який буде цікавим для спеціалістів у сфері PR та маркетингу, керівникам та менеджерам комунікаційних департаментів, а також управлінцям, що прагнуть оволодіти навичками дієвих комунікацій.

Питання до обговорення:

  • Навіщо компанії репутація і чи може вона приносити/економити гроші?
  • Хто створює і хто руйнує корпоративну репутацію?
  • Специфіка українського медіа-поля та його вплив на сприйняття бізнесу.
  • Роль ЗМІ, співробітників, клієнтів, партнерів та інвесторів для репутації компанії.
  • Як вимірювати репутацію і чи потрібно це робити?

Всі питання спікер події, Марина Стародубська, буде розглядати на прикладах української та релевантної зарубіжної практики.

Крім того, для учасників є особлива опція: можливість заздалегідь відправити спікеру питання, відповіді на які було б цікаво отримати на майстер-класі.

Інформація про спікера: Марина Стародубська, керуючий партнер комунікаційної компанії TLFRD Ukraine (колишня «Михайлов і Партнери. Україна»). Науковий керівник і викладач програми kmbs «Дієві комунікації: public relations для сучасного бізнесу», викладач курсів «Корпоративна соціальна відповідальність» та «Управління репутацією» для МВА-програм Києво-Могилянської бізнес-школи. Автор і викладач більше 80 тренінгових програм для топ-менеджменту та фахівців українських та міжнародних компаній.

Дата і час проведення: 29 жовтня, вівторок, 18.00 - 20.00.

Для участі необхідно заповнити on-line форму на сайті kmbs та дочекатися підтверждення від менеджера.

В разі виникнення питань звертайтеся до Марії Волкової за телефонами (044) 490-66-35, (063) 168- 63-72 та e-mail: maria@kmbs.ua.

Освіта.ua
18.10.2013