Навчання для управлінців за державні кошти

ІВК КНТЕУ розпочинає навчання за програмою перепідготовки управлінських кадрів

Навчання для управлінців за державні кошти

Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету на замовлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з 21 жовтня розпочинає навчання за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» за державні кошти.

Програма «Українська ініціатива» – один з найбільш значних проектів національного масштабу у сфері перепідготовки управлінських кадрів, що підтримується Президентом і Урядом України.

Випускники отримують диплом спеціаліста державного зразка про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації менеджера чи економіста та можуть претендувати на проходження безкоштовного стажування в Німеччині.

До участі у Програмі допускаються особи віком до 40 років, які мають повну вищу освіту і досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого та середнього рівня підприємств й організацій будь-яких форм власності.

З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті ІВК КНТЕУ www.ivk.knteu.kiev.ua або за телефонами (044) 531-49-66, 519-05-70 (ІВК КНТЕУ), 285-51-82 (Мінекономрозвитку).

Освіта.ua
04.10.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!