Відкрито набір на програму МІБ Public Relations (CIPR)

У Міжнародному інституті бізнесу відкрито набір дев'ятої генерації Advanced Certificate in PR (CIPR)

Відкрито набір на програму МІБ Public Relations (CIPR)

Програми міжнародних професійних кваліфікацій CIPR розраховані на людей, що прагнуть стати професіоналами в області Public Relations. Відмінною рисою цих програм є те, що вони формуються професіоналами для професіоналів, їх зміст враховує самі останні тенденції PR-індустрії.

Міжнародний Інститут Бізнесу реалізує дві програми Королівського Інституту PR c 2004 року і є єдиним в Україні акредитованим навчальним центром CIPR і першим навчальним центром, який був відкритий за межами Великобританії.

Акредитовані CIPR навчальні центри працюють за єдиним для всього світу стандартом. Це визначає і робочу мову програми - англійську, і вимоги до рівня знань для успішного завершення програми, і, звичайно ж, визнання диплома в будь-який з країн незалежно від «прописки» акредитованого центру CIPR.

Програма CIPR Advanced Certificate in PR надає базові знання та розуміння теорії та практики, які необхідні студентам, щоб почати ефективно розвиватися в професії. Якщо ж фахівець має більше 5 років досвіду роботи в сфері PR, він може вибрати програму для профі - CIPR Diploma . Крім того, всі випускники CIPR Advanced Certificate можуть продовжити навчання на цій програмі. Курс спрямований на вивчення стратегічної ролі і функції PR в компанії.

Початок навчання на програмі CIPR Advanced Certificate in PR 2 листопада 2013 р. Тривалість навчання 1 рік. Дедлайн подачі документів 15 жовтня 2013 р.

Детальніше дізнатися про програму можна за телефоном (044) 585-00-33 (вн.116) або електронною поштою: cipr@iib.com.ua, а також на сайті МІБ.

Освіта.ua
24.09.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!