Успішний маркетинг від BergHOFF-Belgium

Школа бізнесу КІБІТ запрошує на майстер-клас «Успішні маркетингові технології від BergHOFF-Belgium»

Успішний маркетинг від BergHOFF-Belgium

Викладач Школи бізнесу КІБІТ, директор з маркетингу BergHOFF-Ukraine Володимир Полонець проведе майстер-клас: «Успішні маркетингові технології від BergHOFF-Belgium».

Компанія BergHOFF успішно використовує прибуткові європейські маркетингові технології, що дозволяють забезпечити довгострокові конкурентні переваги. Компанія витримала кризу 2008 року, до 2012 року повернулася до докризових обсягів реалізації продукції, а половину 2013 року пройшла з темпом приросту 40%.

Слухачі ознайомляться з практичними прикладами використання цих технологій, а також з принципами побудови ешелонованих систем лояльності, як інструменту утримання існуючих клієнтів та залучення нових.

Володимир Полонець - кандидат економічних наук, сертифікований бізнес-тренер і бізнес-консультант має значний практичний управлінський досвід у сфері маркетингу.

Брав участь у реалізації консалтингових проектів пов'язаних з реструктуризацією підприємств, створенням систем дистрибуції, оцінкою бізнес-процесів, розробкою систем збалансованих показників, побудовою інноваційних процесів на промислових і торгово-посередницьких підприємствах, а також брав участь у наукових дослідженнях в області практичного застосування стратегічного маркетингу в економіці України.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: за телефонами (044) 377-77-05, 331-61-90, Вікторія Добровольська, або на сайті ШБ КІБІТ.

Після майстер-класу відбудеться презентація програм навчання:

  • МВА;
  • Mini-МВА Виробництво;
  • Mini-МВА Маркетинг;
  • Mini-МВА Фінанси;
  • Mini-МВА Підприємництво.

 Майстер-класи пройдуть:

  • 11 лютого, 17.30. Донецьк, бульвар Пушкіна, 4. Конференц-зал готелю «Park Inn by Radisson»;
  • 12 лютого, 17.30. Луганськ, вул. Поштова, 1д. Луганська філія КІБІТ.

Освіта.ua
10.02.2014