Конференція «Україна – діловий партнер»

18 вересня Бізнес-школа «КРОК» запрошує прийняти участь у відкритій конференції

Конференція «Україна – діловий партнер»

Бізнес-школа «КРОК» (BSK) запрошує прийняти участь у відкритій конференції «Україна – діловий партнер», яка відбудеться 18 вересня о 19 годині.

Програма конференції:

  • «Міжнародна економічна інтеграція України». Доповідач: Володимир Грановський (Політтехнолог, консультант в питаннях політики і стратегії, експерт з гуманітарних технологій, ЗМІ та міжнародної політичної та економічної інтеграції України).
  • «З яким конкурентним продуктом Україна може вийти на глобальний ринок?» Доповідач: Дмитро Роденко (Успішний підприємець і управлінець, спеціалізується на консалтингу маркетингових досліджень та інших послуг для Українських компаній з різних секторів економіки).
  • «Ділова культура України». Доповідач: Валеріан Макацарія (МВА (Москва-Лондон), підприємець, лектор, дипломат. Керівник програм МВА. Спеціалізація - стратегія та інновації).
  • «Україна в глобальному креативному просторі». Доповідач: Сергій Марков (Практикуючий бізнес-консультант-психолог, професор, дизайнер концептів «Творче рішення проблем. Методи активації творчості»).

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті bskrok.com.ua

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті BSK КРОК або за телефонами: 093-455-41-03, 455-57-57 (Сергій Малишенко).

Адреса: Університет «КРОК», вул. Лагерна 30-32, метро Берестейська.

Освіта.ua
16.09.2013