Перший бізнес-сніданок в МІМ-Київ

27 березня в МІМ-Київ відбувся перший бізнес-сніданок. Спікери заходу – викладачі МІМ-Київ Андрій Длігач та Олексій Виноградов обговорювали разом із учасниками «Маркетинг теперішній та майбутній».

Перший бізнес-сніданок в МІМ-Київ

Формат бізнес-сніданків передбачає неформальне спілкування на актуальні та цікаві теми, відкриту дискусію, знайомство учасників один з одним та з бізнес-школою МІМ-Київ – і все це за смачним сніданком зранку.

Андрій Длігач, викладач МІМ-Київ, засновник та генеральний директор Advanter Group розповідав про нові технології маркетингового управління та як побудувати кар’єру маркетингового керуючого: «Не важливі тренди. Сьогоднішній маркетинг побудований на емоціях, стосунках та формуванні фан-клубів. Потрібно сформувати таку маркетингову систему, в якій ти (маркетолог) перестаєш бути жертвою».

Олексій Виноградов, віце-президент МІМ-Київ, партнер консалтингової групи Advanter Group, директор програм PMD «Маркетинг» та PMD «міні-МВА» ознайомив учасників із програмами МІМ-Київ, безпосередньо із короткостроковими програмами PMD «Маркетинг» та PMD «міні-МВА»: «Слухачі наших програм після закінчення навчання відкривають не лише нові резерви для продажів, а й перевертають свій світогляд. Ми намагаємося будувати нашу програму, орієнтуючись на ринок – через процес управління – це і є основна складова сьогоднішнього маркетингу».

Нагадуємо, що 5 квітня розпочинається навчання на програмі PMD «Маркетинг», а також 12 квітня стартує програма PMD «міні-МВА».

Сподіваємося, бізнес-сніданки в МІМ-Київ стануть доброю традицією зустрічей цікавих та досвідчених особистостей. Запрошуємо приєднатися до великої когорти МІМ-Київ!

Освіта.ua
02.04.2013