Випускник МІМ став тренером збірної України з плавання

Головним тренером збірної команди України з плавання призначено випускника програми МВА в МІМ-Київ Андрія Сердінова

Випускник МІМ став тренером збірної України з плавання

Таке рішення прийняла спеціальна комісія, повідомили у прес-службі бізнес-школи МІМ-Київ. Кандидатура Андрія, який завершив програму МВА в МІМ-Київ у 2011 році, була обрана з декількох шановних кандидатів. Новопризначений головний тренер уже приступив до виконання службових обов'язків.

«Роботи багато, і  вона дуже цікава. Це робота керівника, менеджера, лідера та завдання – організувати процес підготовки збірної команди. Також важливою складовою буде співробітництво зі спонсорами для збірної команди та кращих спортсменів», - говорить Андрій Сердінов.

«Без сумнівів, отримана у МІМі бізнес-освіта буде дуже корисною для мене на цій роботі. Адже перед нами стоїть висока мета - організувати процес відбору й підготовки спортсменів таким чином, щоб Україна стала "плавальною" державою», - підкреслює Андрій.

Андрій Сердінов - діючий рекордсмен Європи, бронзовий призер чемпіонатів світу в Барселоні й Монреалі та бронзовий призер Олімпійських ігор в Афінах. Бронзовий призер у комбінованій естафеті на чемпіонаті світу в Шанхаї в 2006 році. Чемпіон Європи в Мадриді й Будапешті. Багаторазовий чемпіон України. Організатор міжнародного дитячого турніру з плавання на кубок Андрія Сердінова.

Освіта.ua
28.02.2013