ІВК КНТЕУ відбувся семінар з реклами в інтернеті

22 лютого 2013 року для слухачів програми МВА в ІВК КНТЕУ відбувся майстер-клас "Internet реклама. Соціальні мережі"

ІВК КНТЕУ відбувся семінар з реклами в інтернеті

22 лютого 2013 року в Інституті вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету відбувся майстер-клас генерального директора SocMedia Laboratory Костянтина Кириченка «Види Internet реклами. Соціальні мережі. Моніторинг Internet. Ефективність Internet реклами», який розповів слухачам програм МВА ІВК КНТЕУ про переваги Інтернет-реклами та які види цієї реклами є найефективнішими.

Так, на думку експерта, одним з основних і успішних інструментів соціального медіа маркетингу (Social Media Marketing) є реклама і просування в соціальних мережах.

Основна перевага такої реклами у порівнянні з контекстною рекламою та пошуковим просуванням сайтів - це налаштування дуже точного таргетингу: країни, міста, регіони, посади та ін. Даний вид реклами особливо підійде в тих випадках, коли необхідно і можливо виділити вузьку цільову аудиторію.

У результаті спілкування з аудиторією, а це керівники і менеджери провідних українських компаній, стало зрозуміло, що бізнес поки що не в повній мірі розуміє ефективність просування своєї продукції і послуг в соціальних мережах і обирає здебільшого інші види Internet реклами.

Але учасники погодились, що соціальні мережі можна використовувати як канал комунікації зі споживачем та інструмент дослідження уподобань аудиторії за умови професійного підходу і контролю результатів.

Освіта.ua
28.02.2013