Професійна кваліфікація з управлінського обліку (IAB)

Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» запрошує на сертифікаційну програму навчання «Управлінський облік (IAB)»

Професійна кваліфікація з управлінського обліку (IAB)

Основною метою програми «Управлінський облік (IAB)» є отримання знань, навичок та умінь за принципами та методами управлінського обліку, для прийняття тактичних та стратегічних рішень з розвитку та управління сучасним підприємством.

Кому це потрібно?

  • Тим, хто вже володіє деяким досвідом в області управлінського обліку та бажає розвинути ці навички, а також отримати знання, необхідні фінансовим менеджерам та керівникам, особливого вищого рівня.
  • Тим слухачам, які вже мають практичний досвід роботи в області управлінського обліку, та які бажають отримати міцні знання та навички для вирішення складних задач в сфері цього обліку.

Що отримує слухач?

  • Знання та навички для прийняття управлінських рішень та складання звітів для керівного складу компанії.
  • Уміння оцінювати ефективність роботи компанії.
  • Уміння приймати управлінські рішення різних рівнів на основі аналізу управлінських звітів.

Диплом (IAB) - програма розроблена Міжнародною асоціацією бухгалтерів (International Association of Book-keepers). Програми IAB входять в реєстр професійних кваліфікацій Уряду Великох Британії (QCA, Qualification Curriculum Authority). Слухачами IAB щороку стають до 10 тисяч бухгалтерів більш ніж в 80 країнах світу.

Наприкінці навчання проводиться письмовий іспит, що триває 3 години. Це іспит міжнародного рівня, який оцінюється зовнішнім екзаменатором та проводиться двічі на рік (грудень, червень) в усіх представництвах ІАВ.

За умови успішного складання іспиту, слухач отримує диплом у сфері обліку витрат та управлінського обліку Міжнародної асоціації IAB (диплом англійською мовою).

Викладач програми Валентина Москаленко
- кандидат економічних наук, консультант-практик. Спеціалізується на питаннях організації управлінського обліку, фінансів і фінансового аналізу. Основні навчальні дисципліни: управлінський облік, фінанси підприємств, фінансовий менеджмент, статистика, економіка митної справи. Валентина Москаленко є автором більш ніж тридцяти робіт науково-методичного та практичного характеру. Під її керівництвом закінчили програму «Управлінський облік (IAB)» вже 3 групи слухачів.

Дізнатись більше про програму, а також прочитати відгуки випускників ви можете на сайті Міжнародної бізнес-школи «NIKLAND».

Освіта.ua
20.02.2013