Учені зможуть безоплатно публікуватись у 130 наукових журналах

Переважна більшість журналів індексуються провідними бібліографічними базами даних

Учені зможуть безоплатно публікуватись у 130 наукових журналах

Видавництво наукової літератури в галузях фармакології, медицини, технічних та суспільних наук «Bentham Science Publishers» скасувало для українських науковців плату за публікації в усіх своїх журналах до кінця 2023 року.

Про це повідомили у Державній науково-технічної бібліотеці України.

Зокрема, це можливість для українських учених безоплатно публікуватись у понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Також видавництво продовжило до кінця цього року безкоштовний доступ до власних електронних колекцій журналів та книг українським закладам вищої освіти та науковим установам.

Безкоштовний тестовий доступ до своїх електронних ресурсів видавництво надало до 31 грудня 2023 року.

Новим установам, що бажають отримати доступ, необхідно заповнити форму за посиланням.

ЗАЯВКА НА ДОСТУП ДЛЯ НОВИХ УСТАНОВ

Освіта.ua
29.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Volodymyr
Так наче мало журналів, де можна опублікуватися) Достатньо є безкоштовних скопусних видань і так)
Ольга
Для Volodymyr: Вітаю! Володимир! Будь ласка, скажіть, який є безкоштовний журнал Скопус з філософії?
Коментувати
)))))))))))))
От вони самі не мають цієї інформації)=
Роман
Наука має приносити державі прибуток. Якщо із таким принципом реформувати сучасну українську науку, тоді 90% усіх наукових досліджень виявляться нікому не потрібними, а сотні тисяч науковців - баластом, який тягне Україну на дно.
МОН
Для Роман: в такому випадку яким чином фінансувати фундаментальну науку (фізика, хімія, математика ...), яка ніколи не приносила прибуток, і надалі такою неприбутковою залишиться?
)))))))))))))
Для Роман: наука НЕ може принести прибуток тут і зараз. А недалекі, хто вважає, що наука принесе сьогодні прибуток, і знищили ту саму науку в державі. Нищіть далі.
)))))))))))))
Для Роман: а баласт, то довбні при університетах, мони усілякі, інші чиновники, що добре пристосувались, які видають наукові звання усіляким кивам. Змішано гімно з зерном у Ваших словах.
Коментувати
Василь Жовновський
А як бути пенсіонерам (приватним вченим) з своїми відкриттями в галузі природницьких наук. Якщо не допомогти їм, то цивілізація так і буде мати можливості змінити парадигму науково-технічного мислення. Так і помре в догмах ТВ Ейнштейна.