Президент: освіта не має втрачати стандартів і надбань

За словами Президента, освіта має бути актуальною та відповідати потребам сьогодення

Президент: освіта не має втрачати стандартів і надбань

Освіта в Україні має бути конкурентоспроможною та сучасною.

Про це сказав Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з колишнім Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном та студентами КНУ ім. Шевченка, відповідаючи на запитання про те, якою він бачить українську вищу освіту у післявоєнний період.

«Мені здається, найголовніше, коли будь-яка держава хоче такого студента, хоче такого фахівця. Знань достатньо, щоб бути вільним. Це дуже важливо: не шукати роботу, а бути вільним, щоб за тобою ходив бізнес або державні інституції», – сказав він.

Президент також акцентував, що освіта має бути актуальною та відповідати потребам сьогодення, при цьому без втрат освітніх стандартів і надбань.

У цьому контексті він зауважив, що саме війна продемонструвала Україні, в яких сферах час модернізуватися. Так, ракетні атаки та ворожі удари дронами вказали на потребу захисту та переформатування електромереж, кібератаки – на важливість захисту фінансових інституцій, а блекаути – на необхідність розробки та впровадження технологій, які працювали б навіть за умови повного відімкнення всього.

«Ось що я маю на увазі, коли кажу, що освіта повинна бути конкурентоспроможною та сучасною. Сучасні професії. Ми повинні знати, що ми не зможемо більше жити так, як жили. І ми повинні побудувати державу, яка буде зразком безпеки. І мені здається, у нас для цього є всі шанси», – наголосив Президент.

Освіта.ua
23.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лера
Поки "совкових" директорів , які звикли працювати язиками і папірцями, викручувать руки вчителям, цькувати за іншу думку, оточувати себе підлабузниками не приберуть зі шкіл, наша освіта не буде конкурентноздатною. Як може людина під 70 мислити новими категоріями. Думка одна: утриматися за крісло і загребти побільше.
Актуальний
Тільки чомусь оплата праці вчителя аж ніяк не конкурентоспроможня і не сучасна взагалі. Чи це не повинно впливати??
двірник
Для Актуальний: норм зарплата, на 1000 більша ніж в двірника в школі
двірник
Для Актуальний: треба працювати заради майбутнього нашої освіти а не заради грошей, навіщо вам ті гроші, хліб і вода є значить живете на широку ногу
Коментувати
Наталія
Хай повторить ці слова юнакам, які у 2022 році не змогли виїхати закордон на навчання. Хай нарешті дасть відпрвідь на петицію Студентів, яка чотири місяці тому набрала 25 тисяч підписів. #freeStudentsUkraine
Анатолій Борисович
Для Наталія: та срать він хотів на ваші петиції. Дерьмократія вона така, ви маєте право- маєте, а ви можете-ні ви маєте право)))
Коментувати