Викладачів закликали створювати ролики для дітей

Ролики можуть містити включення елементів патріотичного або історичного змісту

Викладачів закликали створювати ролики для дітей

Викладачам університетів та фахових коледжів пропонують записувати невеликі за тривалістю ролики пізнавального та науково-популярного характеру для учнів різного віку.

Про це написав генеральний директор директорату фахової передвищої й вищої освіти Олег Шаров на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, такі ролики можуть містити включення елементів антивоєнного, патріотичного, культурологічного або історичного змісту.

«У всіх школах країни оголошено двотижневі канікули. Діти знаходяться вдома, багатьом доводиться годинами ховатись в укриттях. Давайте використаємо час вимушених канікул для поширення наукових знань та патріотичного виховання молоді», – закликав Олег Шаров.

Він висловив упевненість, що їх поширення на сайтах та в соціальних мережах даcть можливість учням заповнити паузу в навчанні та хоча б ненадовго переключитись з важкого інформаційного контексту воєнного часу.

«Це є добровільним, і прошу нікого не зобов'язувати це робити. При цьому просимо зробити це силами викладачів з мінімальним залученням керівного складу закладів освіти, який максимально задіяний у нагальних життєво важливих справах», – підкреслив Олег Шаров.

Освіта.ua
01.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів