На реінтеграцію молоді з ТОТ витратять майже 94 млн грн

До безоплатного навчання на реінтеграційних підготовчих курсах планують залучити 600 абітурієнтів

На реінтеграцію молоді з ТОТ витратять майже 94 млн грн

У бюджеті на 2022 рік передбачено 93,7 млн грн на реалізацію програми щодо забезпечення реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій.

Про це повідомив Укрінформ з посиланням на відповідь Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій на власний запит.

Зокрема, цьогоріч до безоплатного навчання на реінтеграційних підготовчих курсах для вступу в українські заклади вищої освіти планують залучити 600 абітурієнтів з тимчасово окупованих територій, що утричі більше порівняно з 2021 роком.

У Мінреінтеграції наголосили, що за результатами опитування слухачів реінтеграційних курсів у 2021 році, 98,2 % опитаних відзначили для себе корисним навчання на реінтеграційних курсах.

«Результатом проведення підготовчих курсів для 199 абітурієнтів з тимчасово окупованих територій у 2021 році стало те, що 99% учасників вступили до українських закладів вищої освіти» – підкреслили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Як відомо, уряд України збільшив стипендіальне забезпечення абітурієнтів з тимчасово окупованих територій, які проходитимуть навчання на реінтеграційних курсах у 2022 році, до 6 тисяч грн.

Освіта.ua
03.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Досвід
Навіть не сумніваюсь, що витратять мільйони із бюджету народних податків, однак сумніваюсь, що саме чи лише на заявлене.
Деміург
Для Досвід: Так вони часто вже витратили фонди, а потім шукають де б ще взяти за чужий рахунок, але знову на свої потреби. От і маємо, що нічого маємо.
Коментувати