Уряд збільшив кількість студентів-стипендіатів

Кабінет Міністрів збільшив ліміт стипендіатів, які отримуватимуть академічну стипендію

Уряд збільшив кількість студентів-стипендіатів

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про збільшення ліміту стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія за результатами семестрового навчання.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками засідання уряду.

«Хочу запевнити: кількість студентів-стипендіатів не зменшиться. Цього року кількість одержувачів академічних стипендій становитиме 40-45%, замість 35-40%», — наголосив очільник уряду.

Він також повідомив, що розмір стипендії буде збільшений.

Освіта.ua
26.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
???
И когда этот закон начнёт действовать?? Уже месяц прошёл. Они вообще собираются что-то делать?? Или это просто слова
ПолтНТУ
Не попал на стипендию из-за 1%... я был в шоке, даже не 40% а 39% получают, у меня из 5 бюджетников это 1 человек, ужас и нифига универ не собираеться обновлять списки
Софія
Для ПолтНТУ: То проходьте на курси, шукайте роботу чи хоч як репетититор, а сопельки прибережіть в коробочку до весілля. Не надійтеся на якогось доброго пана чи щось непевне, обкурене, обдовбане і брехливе як по чи зе.
Коментувати
Львів‘янка
Міністерство промовчало на уряді, в парламенті ,коли зменшували охоплення стипендіями . Всіх боіться, за себе лише турбуються?!!
Анон
Чи має право ВНЗ не оновлювати списки стипендіатів після повернення ліміту до 45%? Бо в моєму навчальному закладі цього робити не збираються
??
Для Анон: а что у тебя за универ? Просто помимо того, чтобы сказать что процент степендиатов повысился, нужно и приказ в каждый внз дать) лично в моем универе его не дали ещё, так мне сказали в деканате. Так что может универ и не виноват
Коментувати
??
Ну и что? Где изменения? В моем универе раньше было 45%, теперь 40%. Когда обратно вернёте 45%?
Тарас
Не смішіть людей получало в групі того року 4 тепер 3, і це збільшили???! Обдурюють як можуть сенс підвищувати якщо забирати одне степендіальне місце.
Бедный студент
Ало уменьшили до 35% и якобы увеличат, какого чёрта?? Вот это я понимаю забота о студентах, да что там говорить, чисто развод.
Тоска
Для 1984: Здания принадлежали четырем министерствам, на которые разделялся весь правительственный аппарат. Министерство Правды заведовало всей информацией, руководило развлечениями, образованием и искусством. Министерство Мира занималось войной. Министерство Любви поддерживало закон и порядок. А Министерство Изобилия отвечало за экономику: «Война — это мир, Свобода — это рабство, Незнание — сила»
Олена
Брехня!!Пишуть одне роблять зовсім інше!Стипендіатів скоротили до 35-40!От і вся правда, а сміливості сказати у влади немає)
Елена
Стипендии в училищах повысили,а колличество учеников,которые их будут получать сократили в двое! Позор для государства!!!дети в училищах раньше были на полном гос.обеспечении !! Кормили,платили стипендии,бесплатное общежитие!
Wersachi
Для Елена: В уряді , парламеті працюють сучасні люди, декомунізовані цинніки. Ім біль голодноі дитини невідомий, мораль , честь , справедливість - для них пережитки!
399
Для Елена.Позор для государства????дети в училищах раньше были на полном гос.обеспечении !! Кормили,платили стипендии,бесплатное общежитие! ПОТОМУ, ЧТО училища раньше готовили специалистов для украинских предприятий, а сегодня для Польши, Германии, Словакии и т.д.
Коментувати
Мельник
Повна брехня!!! У моїх дітей було у групі четверо отримували, а тепер тільки троє. Нехай собі щось поскорочують!!!
замдекана
Бред полный. Раньше было 45% в переделах курса, группы или специальности. Теперь стало 40-45%. Де збільшення?
Статор
Для замдекана: Наприклад, збільшення порівняно із африканськими країнами чи 2014 роком або ж у доларовому еквівалентів у пропорції на геїв та наркоманів. Та й збільшення у мінус 5% піпли у намордниках теж схавають.
Коментувати
Оля
Наперсточники. Спочатку зменшили ліміти, потім під тиском студентів повернули ліміти. І опа, гучний заголовок.
Бедный студент
Для Оля: це зрозуміло, так кількість отримувачів збільшать?
Коментувати
Якось так
Потрібно всім так робити. Спочатку погіршувати ситуацію (вереснева постанова уряду про збільшення розміру стипендій за рахунок зменшення кількості стипендіатів). Потім отримати наганяй від керівництва (Послання глави держави до ВРУ). Потім коряво (на три тижні) виправити ситуацію (відновити попередні межі стипендіатів). Після новорічних свят побачити, що коряве виправлення вже не працює. Знову кинутися виправляти ситуацію (повторно відновлювати заднім числом кількість степендіатів). І на кожному з цих етапів голосно розповідати про турботу за студентство.
Кант
Для Якось так: просто наклали в штанці , бояться молоді!
Якось так
Глянув я на проект постанови ( http://materialy.kmu.gov.ua/e7c2ed41/docs/de788e8b/Proekt_postanovi.pdf ) , яким сьогодні вже ВДРУГЕ відновили (а не збільшили) межі стипендіатів і ось зовсім не впевнений, що ситуацію виправили. Справа в тому, що норму вересневої постанови про зменшення стипендіатів, що набула чинності з 1 січня ц.р. так і не скасували. І тепер з 1 січня 2022р. будуть чинними ДВІ Постанови КМУ (вереснева та січнева) з різними межами стипендіатів. Може хтось все ж побачить цю колізію та в кінцевій версії постанови виправлять ;)
Коментувати