ДСЯО шукає експертів з акредитації програм коледжів

Після розгляду заяв буде обрано 17 членів Акредитаційної комісії Державної служби якості освіти

ДСЯО шукає експертів з акредитації програм коледжів

Державна служба якості освіти оголосила прийом заяв кандидатів до складу Акредитаційної комісії з числа представників закладів вищої та фахової передвищої освіти.

У результаті розгляду заяв буде обрано 17 членів Акредитаційної комісії Державної служби якості освіти України.

Основними завданнями Акредитаційної комісії стануть розгляд акредитаційних справ та прийняття рішення щодо акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти.

У Держслужбі поінформували, що Акредитаційна комісія ДСЯО є дорадчим органом, а члени комісії працюють на громадських засадах.

Засідання Акредитаційної комісії планується проводити не рідше ніж раз на місяць, а строк повноважень затвердженого складу комісії складатиме три календарних роки, з 2022 до 2024 року.

Кандидатами можуть стати особи, які є громадянами України, мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня та підтверджений досвід науково-педагогічної (педагогічної роботи не менше п’яти років у сфері вищої освіти та/або фахової передвищої освіти, за відповідною(-ими) галуззю(-ями) знань).

Також кандидати мають вільно володіти державною мовою.

Потенційні члени комісії мають подати на розгляд заяву, біографічну довідку в довільній формі, копію документа(-тів) про освіту та мотиваційний лист.

Заява та документи (електронні копії) надсилаються на електронну пошту: sqe@sqe.gov.ua (тема листа: «Щодо членства в Акредитаційній комісії Державної служби якості освіти України»).

Заяви кандидатів приймаються до 28 січня 2022 року.

Рішення Служби щодо затвердження складу Акредитаційної комісії буде оголошено окремо.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
14.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ТТ
Щось підказує, що кандидати вже давно є. Залишилося тільки їх "легалізувати".