Держава планує частково компенсувати здобуття ІТ-освіти

В Україні планують запровадити програму співфінансування здобуття ІТ-освіти

Держава планує частково компенсувати здобуття ІТ-освіти

Міністерство цифрової трансформації наступного року планує залучити додатково декілька тисяч нових ІТ-фахівців на український ринок за рахунок впровадження державної програми співфінансування здобуття українцями ІТ-освіти.

Про це сказав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, на сьогодні в країні не вистачає орієнтовно 50 тисяч ІТ-фахівців, щоб усі компанії розвивалися відповідно до своїх планів і для того, щоб усі вакансії були зайняті.

Він наголосив, що, зокрема, нестачу кадрів планується перекрити за рахунок впровадження 50% компенсації здобуття ІТ-освіти.

«Ми хочемо отримати тисячі випускників у новому році завдяки цій програмі. Простимулювати розвиток і онлайн-освіти, і розвиток так званих світчерів - людей, які змінюють професію», – заявив Федоров під час онлайн-конференції у вівторок.

Освіта.ua
21.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Отакої
І так вже понабирали тих ІТ-шників без міри, а доходить до сесії, то дві третини з них отримують двійки. Але дипломи видають ледь не всім. Лиш би платив за навчання. А тепер ще й держава за кошти платників податків буде підтримувати таких неуків.
Скептик
Для Отакої: В ІТ дипломи нікого не цікавлять. Треба вміти програмувати.
Коментувати
Правда
Нехватка говорит? А чего ж выпускники айти сами себе работу ищут? Почему не давать заявки в вузы? Почему не пройтись по вузам с конкретными предложениями?
413
Для Правда: А навіщо зайвій прислузі думати, знати технології, розуміти процеси та вміти програмувати?
Коментувати