МОН апробує тест для випускників магістратури

Державний іспит буде проведено шляхом комп’ютерного тестування в 35 містах України

МОН апробує тест для випускників магістратури

Магістри другого року навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» складатимуть апробаційний єдиний державний кваліфікаційний іспит.

Державний іспит буде проведено шляхом комп’ютерного тестування, що відбудеться 14 грудня в 35 містах України.

Тестування триватиме 180 хвилин, упродовж яких магістри мають надати відповіді на 150 запитань.

В аудиторії будуть присутні технічний співробітник закладу освіти, медичний працівник і проктор, головним завданням якого є контроль проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Спостерігачі від МОН також матимуть право відвідувати іспит ЄДКІ.

Перша практика складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту в Україні була реалізована у травні 2021 року. На апробацію було відібрано спеціальності «Ветеринарна медицина» та «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

зразки завдань для іспиту

Освіта.ua
07.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кварцянко
Вчительство?!! Не пропускайте мимо вух протести з приводу введення трьох Зно при вступі в магістратуру. Ваші діти навіть за гроші в Украіні не зможуть отримати повну вищу освіту. Це Армагедон!!
Кварц
Для Кварцянко: за вилки !!! Коли біфшарових!
Коментувати
Di
А хіба чергова порція експериментальних доз це не "єдиний державний кваліфікаційний іспит", треба ще?
Економісткиня
Який дундук оце видумує, пре оці новаціі і постійно проти студенства. Навіщо ці додаткові тести , іспити привступі в магістратуру?? В Європі - випускні у бакалавраті, вони ж і вступні в магістратуру. Нас навіщо мучать?? Кому це вигідно??
Петренко
В концтаборі- (у Вузах Украіни,) реформатори вирішили підняти нормативи Бгто , але при цьому народ не годують і не лікують, лише показники пруть вгору! Які будуть , на Вашу думку, результати!? Хренові.. Але соросожлоби в Мон продовжують курс на знищення вищоі школи… Всі ці реформи на шкоду народу.