Склад НАЗЯВО обиратимуть на новому конкурсі

Оголошений раніше конкурс щодо обрання членів Національного агентства було припинено

Склад НАЗЯВО обиратимуть на новому конкурсі

Новий конкурс щодо обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти буде оголошений після внесення необхідних змін у нормативно-правові акти.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки.

У відомстві зазначають, що оголошений раніше конкурс щодо обрання членів Нацагентства припинено у відповідності до закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти», що ухвалений парламентом на початку листопада.

Також законом змінено вимоги до формування складу Національного агентства. Відтепер вимога щодо забезпечення представництва не більше однієї особи від галузі знань має додержуватися лише при відборі представників від Національної та галузевих академій наук та закладів вищої освіти.

«Після внесення необхідних змін у нормативно-правові акти буде оголошений новий конкурс», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, для забезпечення роботи установи Кабінетом Міністрів затверджений тимчасовий склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Освіта.ua
03.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
399
Новий конкурс щодо обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Все зрозуміло і добре висвітлено. ми завжди обираємо ЧЛЕНІВ.
Ось так
Повна дурня ці всі агенства, і замилювання очей! У Чернівецькому державному коледжі з медиків вимагають, як рекетири в 90-х із човників. За те, щоб викладач прийшов на екзамен, (не за складання!) - 150 гривень з рила!