Випускники Президентського університету працюватимуть у держсекторі

Освітній процес в Президентському університеті розпочнеться 1 жовтня 2023 року

Випускники Президентського університету працюватимуть у держсекторі

Після закінчення «Президентського університету» його випускники гарантовано будуть працювати в державних компаніях, органах влади, дослідних і наукових установах.

Про це під час спілкування із журналістами повідомив заступник міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

Очікується, що освітній процес в Президентському університеті розпочнеться вже 1 жовтня 2023 року. 

У перспективі потужність університету дозволить вмістити 2 500 студентів, проте до першого набору долучаться лише 120 найкращих студентів (по 20 на кожну з 6 спеціальностей). Викладатимуть у закладі вищої освіти як українські, так і закордонні професори.

«В першу чергу буде побудовано кросфункціональні лабораторії для освітніх цілей, а згодом адміністративний комплекс і технопарк. Проєкт передбачає паркінг для викладачів і студентів, а також додаткове озеленення території університетського містечка. Перші підготовчі роботи мають розпочатися в грудні 2021 року», – підкреслив Гарбарук.

Заступник міністра також зазначив, що створення університету на території Національного Комплексу «Експоцентр Україна» (ВДНГ) стане продовженням стратегії розбудови збалансованого, мультифункціонального простору.

За сьогоднішніми підрахунками в Президентському університеті буде збудовано 23 лабораторії, а лабораторних модулів буде більше 40. Лабораторії будуть кросфункціональними, колективними та відкритими до колаборацій з іншими університетами.

«Вперше за роки Незалежності України ми на власні очі зможемо спостерігати за створенням нового державного університету. Я переконаний, що Президентський університет стане точкою перезавантаження системи та сприятиме авторитету української освіти на світовому рівні», – зазначив Гарбарук.

Спочатку проєкт університету передбачає бюджетну форму навчання, а в майбутньому може бути розглянуте і питання запровадження контрактної форми.

Освіта.ua
25.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Простий
А для чого нам багато тих вишів? Кількість не значить якість. Хіба класичних не достатньо як флагманів освіти в Україні?
Роман
А як же бути з тим, що наш пан Президент привселюдно сказав українським випускникам іноземних вузів, що працювати на державу Україна економічно не вигідно? Чи раптом цим новим випускникам "Президентського університету" стане вигідно? То мо’ не чекати невідомо чого, а вже зараз зробити, щоб вже наявним фахівцям було вигідно?
СУМ
Дешевенька інформаційна чепуха виходить. Якщо коротко: ще й курки тієї немає, курка поки й яйця не знесла, з яєць ще курчата не вилупились, курчата че не виросли, а тут аморальний автор статейки вже розповідає, як всі будемо їсти бульйон з тих курчат, рописує, ох, який він смачний, а який же корисний той бульйон, з тих курчат, яких не існує, які колись, можливо, з’являться в майбутньому, а може й ні.
Вінник
Зе жужа пролітає, а наступний мо хоч трохи менш наркрманистий през скаже, що до біса ту інституцію задньоприводних міньеонів, і що? От і виходить ніби бобочка кожен ранок сльозно молить сонце зійти, а воно слухай!
Коментувати
Санич
"Після закінчення «Президентського університету» його випускники гарантовано будуть працювати в державних компаніях, органах влади, дослідних і наукових установах". Цікаво, а як же конкурсний відбір на посади держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування? ГАРАНТОВАНО!? ЗНАЧИТЬ БУДУТЬ НОВІ ПРИВІЛЕЙОВАНІ!!!
Олександр
Добрий день! А що робитимуть інші випускники,що вчаться за кошт держзамовлення? Добре, хай їдуть закордон!
Диванні війська
Для Олександр: Так це ж університет "для своїх". Дітачки ГАРАНТОВАНО підуть у держслужбовці. Як класно і вигадувати нічого більше не потрібно. А нормальні спеціалісти, як ви і сказали, поїдуть до інших країн. Як не дивно, там їх цінують більше, ніж вдома...
Мед-не брат
Откупаемся сырьём и платим оброк лучшими перспективными кадрами. Вариантов, щука, нет, потому что при таком правительстве вариантов, щука, ноль! Когда уже крупные чиновники начнут дохнуть типа от ковида.
Коментувати