Україна позичила 200 млн доларів на вдосконалення вищої освіти

Україна та Світовий банк підписали угоду щодо фінансування інвестиційного проекту

Україна позичила 200 млн доларів на вдосконалення вищої освіти

Україна та Світовий банк підписали угоду про позику щодо фінансування інвестиційного проекту «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів» у розмірі 200 млн доларів США.

Відповідну угоду підписали міністр освіти і науки Сергій Шкарлет і директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Аруп Банерджі.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, підписання документа є знаковою подією, що засвідчує повернення Світового банку до комплексної підтримки реформування освіти України після більш як 10-річної перерви.

«Для мене честь підписувати від імені України щодо фінансування інвестиційного проєкту “Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів”. Якість вищої освіти і розвиток наукового та інноваційного потенціалу університетів мають інтегрувати в себе найкращі міжнародні практики. Впевнений, що саме цей п'ятирічний проєкт – один із кроків до продовження якісних перетворень в освітній сфері», – Шкарлет. 

За інформацією Міністерства освіти, основними напрямами спрямування фінансових ресурсів у межах проєкту є підтримка об'єднаних університетів, інвестиційна підтримка закладів вищої освіти, які демонструють достатній потенціал для розвитку та ефективність управлінських процесів, а також розбудова цифрової інфраструктури та цифрових рішень для закладів вищої освіти.

Освіта.ua
13.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Цікавість
Цікаво, скільки всього було проїдено грошей (державних і від всіляких фондів) на перманентну реформу української освіти за останні 30 років? Просто хочеться знати, скільки коштує доведення освіти до нинішнього жалюгідного стану? Цікаво також знати ключових "реформаторів", які спожили всі ці кошти.
Игорь Сергеев
Согласен http://osvita.ua/vnz/84232/ http://osvita.ua/vnz/84232/ http://osvita.ua/vnz/84232/
Степан
Нужно передать эти деньги НАЗЯВО для дальнейшей имитации. Они дальше будут говорить мы не карательный орган, мы даем рекомендации. У нас в университете по 2 часа на дисциплину из-за малочисленности группы и по результатам аккредитации B. Почему меня как учащегося, который платит полную сумму за обучение должно волновать размер группы. Пан Винницкий - Ваша организация лицемеры и главные имитаторы образования.