Держава надає пріоритет підготовці технічних фахівців

Держзамовлення збільшено на інженерно-технічні та природничі спеціальності

Держава надає пріоритет підготовці технічних фахівців

Цього року державне замовлення на підготовку фахівців збільшено на інженерно-технічні та природничі спеціальності.

Про це сказав міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи оприлюднення постанови Кабінету Міністрів щодо державного замовлення на підготовку фахівців в 2021 році.

Документ розроблений Міністерством економіки спільно з Міністерством освіти і науки.

«Цьогоріч спільно з Міністерством економіки України визначено пріоритетні галузі для підготовки фахівців, необхідних ринку праці. Державне замовлення збільшено на інженерно-технічні та природничі спеціальності, зокрема такі, як «Кібербезпека», «Мікро- та наносистемна техніка», «Біотехнології та біоінженерія», «Біомедична інженерія», «Авіоніка», – зазначив міністр освіти.

Окрім того, у зв’язку зі збільшенням кількості випускників 11-х класів цього року було збільшено кількість державного замовлення на бюджетні місця.

Освіта.ua
13.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мимохід
Вступаю на спеціальність "Фізика". Коментарі зайві. Скоріше за все, через кілька років виїду за океан займатися наукою і технікою. Тут ловити нічого.
Sandomur
Залишилося п.Шкарлет найлегше-підкрипити держзамовлення місцями праці. Бо стільки моїх знайомих-інженерів стоять за прилавком та на базарах,хоча вчилися на бюджеті. А потім виявилося,що працювати ніде,підприємства не будуються,одна торгівля та заклади харчування.
Val
Для Sandomur: ну хоть в юристы не пошли. И то хорошо.
Коментувати